Side Buggy Safari


Side yerli ve yabancı bir çok tatilcinin en gözde tatil merkezlerinden biridir. Side Buggy safari turu da bu gözde tatil merkezinin en popüler turlarından biridir. Turumuz sizlere tüm yılın stresinden bir nebze kurtulmayı ve eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. her türlü güvenlik önlemlerinin alındığı turumuz trafiğe kapalı ormanlık alanda gerçekleşmektedir. Doğa ile iç içe kurmuş olduğumuz parkurumuzda kirlendikçe çok daha keyif alacağınıza eminiz. O halde bu adrenalin dolu dakikaları sizde yaşamak istiyorsanız bizi arayın. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.Side Baggy Safari Fiyatları 2023

Side buggy safari fiyatları 2022 yılında tek kişi için 750 TL ve iki kişilik araç için 1.000 TL olarak fiyatlandırmış bulunmaktayız. Turumuz her yaştan misafirlerimiz için uygundur. Tur öncesinde sizler için kısa bir eğitim verilmektedir. Tur esnasında tüm turun profesyonel fotoğrafçı tarafından hem videosu hem de fotoğrafları çekilecektir. Ekstra ücret karşılında tur sonrasında bu çekimleri bir dvd olarak edinebilirsiniz.

Side Buggy Safari

Daha çok adrenalin seven misafirlerimizin tercihi olan buggy safari turu ormanlık alanda yapılan bir turdur. Turlarımız 1 nisanda başlar ve ekim sonuna kadar devam etmektedir. Başlangıçta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri düzenlenen turlarımız yüksek sezonda pazar günü hariç her gün düzenlenmektedir. Yüksek sezonda günde 4 seans düzenlediğimiz turumuz şuanda sabah 10:00 seansı ile tek seans olarak yapılmaktadır. Diğer turlarımızda olduğu gibi bu turumuzda da sizleri otelinizden alıp tur bitiminde tekrar otelinize bırakmaktayız.

Side Buggy Safari Turu

Turumuz tüm yaş gruplarının katılımına uygun bir turdur. yaş konusunda tek ayırt edici özellik sürücüler için geçerlidir. Sürücü olarak katılacak misafirlerimizin en az 14 yaşında olmaları gerekmektedir. 14 yaş altı misafirlerimiz tura katıldığında aile fertlerinden birinin sürücü olması dahilinde araçlara binebilirler. 14 yaş üstü sürücülerinde aile fertlerinden birinin katılımı ile sürüş yapmalarına izin verilmektedir. Side Buggy Safari turunda bol çamur, toz ve su sizleri beklemektedir. Parkurumuzda buggy araçları konvoy haline ilerleyecektir.

Side Buggy Safari hakkında

Buggy Safari araçlarımız sizlerin güvenliği için her gün güvenlik kontrolünden geçmektedir. Araçlar bu tur için özel olarak dizayn edilip üretilmiştir. Şehir için kullanımı yasaktır. Araçları kullanmak için ehliyet şartı bulunmamaktadır. Sizleri otellerinizden aldıktan sonra safari merkezimize getireceğiz ve burada tur ve güvenlik konularında kısa bir eğitim verilecektir. bu eğitime araç kullanımı ve konvoy sürüşü de dahildir. Parkurumuz trafiğe kapalı ormanlık alandadır. Parkur içinde su birikintileri, çamur sahaları ve engebeli yerler bulunmaktadır. Parkur içerisinde tüm negatif enerjinizi boşaltacağınızdan eminiz. Araç üzerinde1 saat 40 dakika geçireceksiniz. 10’ar dakikalık 2 mola verilecektir.

TAVSİYE EDİYORUZ:

*** Farklı bir araçla adrenalin dolu bir tur isterseniz Side Atv Safari Turu için tıklayınız.


Kalkış yeri : Side
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma
Kalkış Saati : 10:00
Dönüş Saati : 12:00
Süre : 2 SAAT

Sizleri Neler Bekliyor?

Sizleri öncelikle heyecan ve adrenalin bekliyor. Ormanlık alanda sizler için hazırladığımız çamur havuzları ve engebeli alanlar bekliyor. Side buggy safari sizlerin kirlendikçe daha çok keyif alacağınız bir turdur. Konvoy sürüşü halinde gerçekleşecek turumuzda sizlere alanında oldukça tecrübeli eğitmenlerimiz de eşlik edecektir. Heyecanın en üst seviyede olduğu turumuzda tüm güvenlik önlemleri alınmış olacaktır. Sizlerin güvenliği bizler için her şeyden önce gelmektedir. 14 yaşından küçük misafirlerimizin tura katılımı ancak aile fertlerinden birinin sürücü olması şart ile turumuza katılabilir. 14 yaşından büyük olan misafirlerimiz ise yine aile fertlerinden birinin yolcu olarak katılımı ile sürüş yapabilirler.

Side Buggy Safari Tur programı 

Side Buggy Safari tur programı yüksek sezonda günde 4 seans üzerinden organize edilmektedir. Başlangıçta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri organize edilen turumuz yüksek sezonda pazar günü hariç her gün organize edilmektedir. Net program ve saat için bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz. Sabah sizleri otelinizden aldıktan sonra yarım saatlik uzaklıktaki parkurumuza getireceğiz. Burada öncelikle araç kullanımı ve güvenlik ekipmanları hakkında ön bilgi verilecektir. Eğitmenlerimizin tüm anlattıklarını iyi dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Buradaki bilgiler hem sizin hem konvoyun güvenliği için çok önemlidir. Program 2 saat sürecektir. bu 2 saatin 1 saat 40 dakikası araç üzerinde geçecektir. Kalan 20 dakika ise 10’ar dakikalık 2 mola da geçecektir. Tur bitiminde duş ve soyunma kabini imkanları bulunmaktadır.

Side Buggy Safari Tavsiyeler

Adrenalin dolu Side Buggy Safari tavsiyeler başlığı altında sizler için bazı tavsiyelerimiz olacak. Bunların en başında eğitmenlerin vereceği tur öncesi bilgileri mutlaka can kulağı ile dinleyiniz. Tura katılmadan önce eski ve rahat kıyafetler tercih etmelisiniz. Tur 2 saat olacağı için bu turda öğle yemeği servisi bulunmamaktadır. Sadece biz değil, Side bölgesinde hiçbir firma bu turda öğle yemeği servisi vermemektedir. Ayakkabı tercihi olarak sandalet tercih etmeniz uygun olacaktır. Araç kullanırken su geçirebilecek elektronik aletleri üzerinizde bulundurmayınız. Kampta değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz kasalar bulunmaktadır. Unutmayın; güvenlik kurallarına uymak hem sizin hem de konvoyda bulunan diğer misafirlerin güvenliği için çok önemlidir.

Tur satın alma ve Rezervasyon

Side tatiliniz sırasında adrenalin dolu anlar yaşamak istiyorsanız Side Buggy Safari ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Aksiyon ve macera dolu bu turu arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte yaşayabilirsiniz. 20 kişi üstü gruplar için indirimimiz mevcuttur. Şirket toplantıları ve diğer organizasyonlar için muhteşem bir tur seçeneği olacaktır. Diğer tüm bilgiler ve detaylar için lütfen bizleri arayın.

 

Fiyata Dahil Olanlar:


SİDE BUGGY SAFARİ TURU - OTEL SERVİSİ - TÜM SİGORTALAR - GÜVENLİK EKİPMANLARI - DUŞ - KABİN - DEĞERLİ EŞYA KASASI


Fİyata Dahil Olmayanlar:


EXTRA HARCAMALAR - DVD VE FOTOĞRAF - İÇECEKLERHenüz yorum yapılmamış.