Side Atv Safari


Side Atv Safari sizlere tatiliniz boyunca unutulmayacak anılar biriktirmenize sebep olacaktır. Bu turumuzda su, çamur ve engebeli alanlarda adrenalin dolu zaman geçireceksiniz. Parkurumuz trafiğe kapalı ormanlık alanda kurulmuştur. Doğa içerisinde hem heyecanlı vakit geçirip hem de huzur bulacaksınız. İsterseniz turumuzu daha ayrıntılı bir biçimde sizlere tanıtmaya devam edelim. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.Side Atv Safari

Side Atv Safari yerli ve yabancı misafirlerin en çok tercih ettiği aktivitelerden biridir. Atv araçları üzerinde toplamda 2 saat geçireceksiniz. Bu süre zarfında 10’ar dakikalık 2 mola vereceksiniz. Safari parkurumuz Side dışında ormanlık alan içinde olduğundan otelinizden servislerimizle sizleri alacağız. Tur bitiminde ise yine sizleri servislerimizle ücretsiz olarak otelinizi bırakacağız. Otelden alındıktan sonra parkur alanına gelişiniz 30 dakika sürecek. Parkur alanına geldiğinizde profesyonel eğitmenlerimiz sizlere atv araçlarının sürüşü ve güvenlik ekipmanları hakkında bilgiler verecek. Sizlere tavsiyemiz eğitmenlerimizin vereceği bilgileri lütfen can kulağı ile dinleyip uygulayın. Bu hem sizin hem de konvoy sürüşündeki diğer misafirlerin güvenliği için çok önemlidir.

side atv safari

Side Atv Safari saatleri

Side Atv Safari Saatleri seans şeklinde olmaktadır. Ancak sezon başlarında şuanda sabah 10:00da başlamaktadır. Sizleri otellerinizden otelinizin bölgesine göre 08:30 ila 09:30 saatleri arasında alacağız. Net alınış saatinizi rezervasyon yaptığınız zaman sizlere bildireceğiz. Saat 10:00da bilgilendirme bitiminde turumuz başlayacak ve iki saat sürecektir. Takriben 13:00 civarında sizleri otellerinize bırakmak üzere parkur alanından servislerimiz ayrılacaktır. Turumuz yarım gün olduğundan günün diğer yarısını başka bir aktiviteye katılabilmek için sizin olacaktır.

14 yaş altı misafirlerimiz ise ebeveynleri sürücü olması şartı ile yolcu olabilirler. Araçları sürmek için herhangi bir ehliyet şartı aranmamaktadır.  20 kişi üstündeki gruplar için özel indirimimiz bulunmaktadır. Sizlerde bu eğlenceye katılmak ve indirimlerimizi öğrenmek için lütfen bizleri arayın.

Side Atv Safari Fiyatları 2024

Side Atv Safari Fiyatları 2024 yılı için 1 sürücü fiyatı 1.100 TL ve 2 kişilik araç için ise 1.300 TL olarak fiyatlandırılmıştır. 14 yaş ve sonrası sürücü olabilir. 14-18 yaş arasında olan misafirlerimiz atv araçlarını ebeveynleri yolcu olarak binmesi şartı ile sürücü olabilirler.

Adrenalin dolu bir başka tur isterseniz Side Buggy Safari turu tam size göre. detaylı bilgi için tıklayın.


Kalkış yeri : Side
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00
Dönüş Saati : 13:00
Süre : 3 SAAT

Side Atv Safari

Side atv safari turu sizlere tüm yılın üzerinizde biriktirdiği stresi atmak için mükemmel bir deşarj olma fırsatı vermektedir. Bahsettiğimiz gibi parkurumuz ormanlık alanda ve trafiğe kapalıdır. Çamur, su ve engebeli parkur alanları ile gönlünüzce stres atabilirsiniz. tur esnasında araçlar konvoy halinde ilerleyecektir. Konvoya alanında oldukça tecrübeli rehberlerimiz ve eğitmenlerimiz liderlik edecektir.

side atv safari

Side Atv Safari Turu ve Rezervasyon

Side Atv Safari turu ve Rezervasyon başlığı altında iki alternatifiniz bulunmaktadır. Birincisi; turu sepete ekleyip, adımları takip edip kredi kartı ile rezervasyon yapabilirsiniz. Sitemiz 3d güvenlik sertifikasına sahiptir. Bazı misafirlerimiz internet ortamında kredi kartı kullanmak istememektedir. Bunu anlayışla karşılıyoruz. O zaman ikinci adım içinizi en rahatlatan yöntem olacaktır. İkinci ödeme yöntemi tur günü gelen servis aracımıza nakit olarak tur ücretinizi ödeyebilirsiniz. Sizin içinize nasıl siniyorsa o şekilde ödeme yöntemi seçebilirsiniz. Her ne olursa olsun ödeme yöntemi ile ilgili aklınıza takılan bir konu olduğunda bizi 0242 745 02 22 numaralı rezervasyon hattımızdan arayabilir ya da whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Side Atv Safari Turu Güzergahı

Side Atv Safari Turu Güzergahı Side dışında ormanlık alanda bulunan trafiğe kapalı bir parkurda bulunmaktadır. Bu parkur dışına yani bu güzergah dışına tur süresince çıkılmayacaktır. parkur içinde bulunan çamur havuzları, su geçişleri ve engebeli rampalar ile tur daha adrenalin dolu bir hale gelmektedir. Bizler siz değerli misafirlerimizin ormanlık alanda çok daha fazla stres atacağınıza eminiz. İnsanlar şehirlerde yaşayarak stres sahibi olurlar ama doğa insanların tüm stresini almaktadır. Sizlere bu bilinçle mükemmel bir parkur kurduk.

Side Atv Safari Turu tavsiyeler

Side atv safari turu tavsiyeler başlığı altında sizlere tura çıkmadan önce bazı tavsiyeler vermek istiyoruz. Öncelikle mutlaka ama mutlaka eski ve turda rahat edebileceğiniz kıyafetler giymelisin. Unutmayın, giydiğiniz her kıyafet ıslanacak, çamurlanacak ve tozlanacak. Ayakkabı tercihiniz ıslandığında sorun olmayacak olan sandalet tarzı ürünler olmalıdır. Spor ayakkabı tercih etmemelisiniz. Üzerinizde cep telefonu gibi elektronik alet olmamalıdır. Tur öncesinde bilgi aldığınız toplanma merkezinde ücretsiz verilen kasalara değerli eşyalarınızı koyup anahtarı üzerinize alabilirsiniz. Kasa anahtarını fermuarlı cebinizde muhafaza edin. Tüm güvenlik kurallarına mutlaka uyun. Son olarak tur süresince eğlencenin hakkını verin.

Sizlere şimdiden iyi turlar dileriz. Unutmayın: Yaşam, değerli anıların toplamıdır. Anı biriktirmeye devam edin.

Fiyata Dahil Olanlar:


SİDE ATAV SAFARİ - GÜVENLİK EKİPMANLARI - TÜM SİGORTALAR - OTEL SERVİSİ


Fİyata Dahil Olmayanlar:


KİŞİSEL HARCAMALAR - DVD VE FOTOĞRAF - EKSTRA HARCAMALARHenüz yorum yapılmamış.