Marmaris Türk Hamamı


İyi ve kalıcı bir bronz tene sahip olmak istiyorsanız Marmaris tatiliniz başında Marmaris Türk Hamamı Turu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer tam tersi yapıp tatilinizin sonunda hamama giderseniz bronzluğunuzu bir nebzede olsa kaybedebilirsiniz. Geleneksel Türk Hamamı kültürünü yabancı misafirlerimize olduğu kadar yerli misafirlerimize de sunmaktayız. Tatilinizin başında Marmaris Türk Hamamı Turu ile rahatlayacak ve üzerinizdeki tüm gerginliği atarak tatilinize başlayacaksınız. Üstelik bölgemizdeki hamamlarda yağ masajı da fiyata dahil olacaktır.


REZERVASYON İÇİN : 0536 503 0 533


Marmaris Türk Hamamları

Marmaris Türk Hamamı programı tur süresi yaklaşık olarak iki saat sürmektedir. Marmaris Tatili turu için mükemmel bir başlangıç olacaktır. 7 ve 12 yaş aralığındaki misafirlerimiz için yarı fiyat geçerlidir.

Marmaris türk hamamı Marmaris türk hamamı

 

Türk Hamamı

Marmaris turistik bir belde olmasına rağmen hala Türk Hamamı yerli ve yabancı misafirlerimiz için önemli bir tur olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle yabancı misafirlerimizin çok ilgisini çeken hamam yerli misafirlerimiz içinde popüler bir turdur. Beldemizde bulunan bazı otellerin kendine ait hamamları olsa bile fiyat bakımından bizim sitemizde bulunan fiyatlardan çok yukarı fiyatlarda hizmet vermektedirler. Fiyatlarımızın ucuz olması kaliteden ödün verdiğimiz anlamına gelmesin. Hamam turu yapmış olduğumuz işletmemizde tüm hamam personelini sizlere vip tarzında hizmet vermek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

 

Marmaris Hamam Turu

Sizleri otellerinizden servislerimizle alıp hamamımıza getireceğiz. Hamama geldiğinizde hamam rehberlerimizden biri sizlere programınız hakkında bilgi verecek. Sizleri program ile ilgili bilgilendirdikten sonra soyunma odalarınızda üstünüzü değiştireceksiniz. Mayonuzun yanınızda olmasını tavsiye ediyoruz. Soyunma odalarında bulunan dolaplara eşyalarınızı koyabilirsiniz. Anahtarı tüm program boyunca sizlerde kalacaktır. Sonrasında saunada  5-10 dakika kalacaksınız. Sauna ölü derinizi kabartacaktır. Saunadan sonra hamama gireceksiniz. Hamam içinde, ortada bulunan göbek taşına uzanıp rahatlayacaksınız.

   Bir süre sonra hamam personeli gelip sizlere kese yapacak. Kese ile ölü derilerinizden kurtulacaksınız. Aynı zamanda derinizdeki gözenekler açıldığından vücudunuz nefes alacak. Kese olduktan sonra sırada köpük masajı var. Kendinizi rahat bırakın. Gözlerinizi kapatıp masajın keyfini çıkarın. Köpük masajı sonrasında duş aldıktan sonra sizleri personelimiz havlular ile saracak ve dinlenme bölümüne geçip şezlongunuza uzanıp dinleneceksiniz. Bu arada isterseniz hamamın barından soğuk bir şeyler içebilirsiniz. Dinlendikten sonra sizleri özel odalarda yağ masajı bekliyor. Dinlendirici müzik eşliğinde 15 dakika boyunca rahatlatıcı yağ masajı ile hem ruhunuz hem vücudunuz tüm stresinden arınacaktır. Bir hatırlatma yapalım; Bayan misafirlerimize bayan masör, erkek misafirlerimize erkek masör masaj yapacaktır. Masaj yapan tüm personelimizin alanında yeterlilik sertifikaları bulunmaktadır.

   Yağ masajından sonra soyunma odasında üstünüzü giyindikten sonra sizleri tekrar otellerinize bırakacağız.

Uyarı: Astım rahatsızlığı, hamile ve hamilelik ihtimali olanların bu tura katılmaları sakıncalıdır.

 

Kredi Kartı ile ödeme Yapmak istemeyenler;

İnternet ortamında kredi kartı ile alışveriş yapmak istemiyorsanız sizleri anlayış ile karşılıyoruz. Bunun için sizlere 2 seçenek sunuyoruz;

  1. Seçenek:  Bizimle reservation@astral.com.tr üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz? İstediğiniz turları ve tatil planınızı bize anlatın. Sizlere en kısa zamanda cevap vereceğimizden şüpheniz olmasın.
  2. Seçenek:0 536 503 0 533 numaralı telefondan whatsapp üzerinden ya da arayarak bizlere ulaşabilirsiniz?
tavsiye ediyoruz
 Hamam Turu sonrasında güzel bir bronz ten istiyorsanız Marmaris Tekne Turu için burayı tıklayınız..!

Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 12:00 // 13:00 // 14:00 // 15:00 // 16:00
Dönüş Saati : 14:00 // 15:00 // 16:00 // 17:00 // 18:00
Süre : 2 SAAT

Marmaris Hamamları Hakkında Bilgi

Bu turumuzun içeriğinde Temiz havlu, sauna, kese, hamam, köpük masajı, 15 dakika yağ masajı ve otel transferi bulunmaktadır. Yanınıza mayonuzu almayı unutmayınız. Paket içeriği harici olan diğer uygulamalar ekstradır ve bunları hamam içinde seçip programınıza ekletebilirsiniz.Turumuzun içeriğinde köpük ve yağ masajı kan dolaşımınızı hızlandırır ve vücudunuzu zararlı toksinlerden arındırır. Böylece kendinizi çok daha hafiflemiş hissedersiniz.

Marmaris türk hamamı

Neden Tatilinize Marmaris Hamam ile Başlamalısınız?

Hamam kültürünün hala devam ettiği Marmaris’te, tatilinize hamam turu ile başlamalısınız. Peki neden? Bunun başlıca sebebi ölü derinizden kurtulursanız daha iyi ve kalıcı bir bronzluk elde etmiş olursunuz. Vücudunuzdan zararlı toksinleri attığınız için ise kendinizi daha hafif hissedersiniz. Vücudunuza iyi geldiği gibi ruhunuza da iyi geleceğinden daha mutlu bir tatil geçirirsiniz.

Marmaris türk hamamı

Yağ Masajı

Hamam programına 20 dakikalık yağ masajı dahildir. Yağ masajı ile vücudunuz tam anlamıyla rahatlamış olacaktır. 20 Dakikalık yağ masajının süresini uzatmak isterseniz eğer hamam rehberine süreyi uzatmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ekstra ücret karşılığında süreyi uzatacaklardır.

Marmaris türk hamamı

Çocuklar için Hamam

   0-6 yaş grubu çocuklarınızdan ücret alınmamaktadır. 7-12 yaş arası çocuklar %50 indirimlidir. Çocuklar içinde hamam turu eğlenceli bir aktivite olmaktadır. Hamam içerisinde köpük masajından çocuklarınızda en az sizler kadar keyif alacaklardır.

Marmaris türk hamamı

Fiyata Dahil Olanlar:


Gidiş / Dönüş otel transferi - Sauna - Hamam - Kese - Köpük Masajı - Yağ Masajı - Türkçe bilgilendirme - Havlu - Sabun


Fİyata Dahil Olmayanlar:


İçecekler - Program dışı tüm uygulamalar - Kişisel HarcamalarHenüz yorum yapılmamış.