Marmaris Tekne Turu


Marmaris Tekne Turu

   Marmaris’e tatile gelen yerli ve yabancı tüm misafirlerin en gözde turudur Marmaris Tekne Turu. Kızıl çamlarla kaplı yemyeşil bir cennet olan Marmaris’i farklı açılardan görmenin en güzel yoludur. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte kızıl çam ağaçlarının masmavi koylara kadar indiği koylarda yüzmenin ne kadar zevkli ve muhteşem olduğunu kendi gözleriniz ile görebileceksiniz.

Marmaris Tekne Turu

   Marmaris Tekne Turu tüm yıl üzerinizde biriken stresi atmakta sizlere büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Bildiğiniz gibi doğaya yaklaşmak insan üzerindeki stresi azaltmaktaki bilinen en iyi yöntemdir. Şezlongunuzda uzanmış yatıyorken Marmaris’in yemyeşil doğasını görebileceğiniz gibi, turkuaz renkli koyları görmek sizlere ayrı bir huzur verecektir. Büyük şehirlerin trafiği ve stresinden kısa bir süre bile uzak olmak aileniz  ve böyle bir cennette aileniz ve sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek herkese olduğu gibi sizlere de huzur verecektir. Fotoğraf makinenizi getirmeyi sakın unutmayın. Çektiğiniz resimlerde bile yüzünüzdeki rahatlamayı görebileceksiniz.

Marmaris Günübirlik Tekne Turu

   Ege Bölgesinde bulunan Marmaris’in tüm kıyıları muhteşem güzelliktedir. Tur sırasında bu muhteşem koylardan beş ve ya altı tanesini görme fırsatınız olacaktır. tekne kaptanımız hava koşullarına bağlı olarak sizler için en güzel rotayı oluşturacaktır. Size düşen sadece sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte bu güzel turun tadını çıkarmak ve bol bol güzel anlarla dolu hatıra fotoğrafı çekilmek olacaktır. Masmavi sularda yüzerkende Marmaris’i tatil için seçtiğiniz için kendinizle ayrı bir gurur duyacaksınız.

Marmaris Tekne Turu Güzergahı

   Misafirlerimizi servislerimiz kaldıkları otellerin önünden saat 09:30 gibi amaya başlar ve on – on beş dakika sonra teknemizin olduğu marinaya getirilirler.

   Marinada bekliyor olan teknemiz son misafirlerimiz geldiğinde saat 10:00 gibi limandan çıkar.

   Marmaris Tekne Turu mola yerleri: 

* Cennet adası ve balık çiftliği olarak tabir edilen yerde fotoğraf molası verilir.

* Akvaryum koyunda yüzme molası verilir.

* Fosforlu Mağara, aynı zamanda Dilek Mağarası olarak bilinen mağara önünde fotoğraf molası.

* Amos koyu – Kumlubük ( Burada yüzme molası ile teknede öğle yemeği verilecektir )

* Turunç ( Şirin bir sahil kasabası olan Turunç’ta isterseniz plajda yüzebilir isterseniz çarşıyı gezebilirsiniz )

* Yeşil Deniz ( Deniz suyunun yeşil renkte görünmesi sebebiyle bu adı almıştır. Burada yüzme molası verilecektir. )

   Marmaris Tekne Turu sırasında toplamda beş ya da altı noktada yüzme molası verilecektir ve bu yüzme molalarının her biri ortalama yarım saat olacaktır.

   Tura katılmak isteyen ama yüzme bilmeyen misafirlerimiz üzülmesinler. Teknede bulunan can yelekleri ile bu güzel koylarda istedikleri gibi denize girebilirler.

 Teknemiz öğleden sonra saat 16:00 civarında tekrar sabah bulunduğu limana geri dönecektir. Misafirlerimizi tekrar sabah otellerinden aldığımız gibi, tekrar otellerine servislerimiz bırakacaktır.

Yanımızda ne getirmeliyiz: Havlu, Şapka, Güneş gözlüğü, Güneş kremi, Fotoğraf makinesi.

 

Kredi Kartı ile ödeme yapmak istemeyen misafirlerimiz;

Kredi kartını internette kullanmaktan kaçınan misafirlerimizi anlayışla karşılıyoruz. Bizlere 0533 621 78 37 numaralı telefondan ya da mail adresimiz olan reservation@astral.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçin, sizlere yardımcı olalım.

tavsiye ediyoruz

 

Bot turu seviyorsanız eğer denizden Dalyan Turu ilginizi çekebilir. İncelemek için burayı tıklayın.


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00
Dönüş Saati : 16:30 - 17:00
Süre : 7 SAAT

Marmaris Tekne Turu Kimler İçindir?

   Marmaris Tekne Turu her yaştan misafirlerimiz içindir ancak bu turumuz çocuklar için ayrı bir eğlenceli aktivitedir. Yaşlı misafirlerimiz ise teknenin alt katında gölgede vakit geçirebilirler. Aileniz ve sevdikleriniz hangi yaşta olurlarsa olsunlar. Her bir yaş grubu için teknemizde vakit geçirebilecekleri yerler bulunmaktadır.

Marmaris Tekne Turu

Öğle Yemeği Ücretsizdir

Öğle yemeği Marmaris Tekne Turu fiyatına dahil olacaktır. Öğle yemeği lezzetini barbekü olarak verilmesinden alır. Menüde seçenek olarak tavuk ve ya Köfte ile birlikte salata ve makarna verilmektedir. İçecekler ise limitsiz olarak ; fanta, kola, sprite, su, çay ve nescafedir.

marmaris tekne turu

Otel Transferi de Ücretsizdir

Tura katılacağınız zaman nasıl marinaya gideceğim diye düşünmenize gerek yok. Sadece rezervasyon yaparken otel adınızı doğru yazmanız bizim için yeterli olacaktır. Sizleri sabah otelinizden alıp akşamda tekrar otelinize ücretsiz olarak bırakacağız.

Transfer Private minibus

Fiyata Dahil Olanlar:


Ücretsiz otel transferi - Öğle Yemeği - Teknede Türkçe Bilgilendirme - Tüm sigortalar - Limitsiz Kola, Fanta,Sprite, Su, Çay, Kahve


Fİyata Dahil Olmayanlar:


Diğer içecekler - Kişisel HarcamalarHenüz yorum yapılmamış.