Marmaris Özel Tekne Turu


Marmaris özel tekne turu ve kiralama genel olarak kalabalık tekne turları istemeyen ailelerin tercihidir. Özellikle yazın yüksek sezonda özel tekne turları ilk tercih olmaktadır. Teknemiz günübirlik çıkan karma tekne turlarında kullanılan teknelerden değildir. Özel tekne turu hizmeti vermek için tasarlanmış ve yapılmış bir teknedir. Lütfen rezervasyon için ödeme bölümüne bu tur için geçiş yapmayın. Bizleri aşağıda yazan rezervasyon hattımızdan öncelikle teknenin tur günü için uygun olup olmadığını sorunuz.Marmaris Özel Tekne Turu Fiyatları 2024

Marmaris Özel Tekne Turu Fiyatları 2024 yılında çeşitli içeriklerle sebebiyle değişkenlik göstermektedir. Geniş tekne yelpazesine sahip portföyümüzde tekneler farklı içeriklere sahiptir. Bu sebeple talepleriniz karşılığında uygun tekne fiyatları için bizleri arayınız.

marmaris özel tekne turu  marmaris özel tekne turu

Neden Marmaris Özel Tekne Turu?

Öncelikle sosyal mesafe günümüzde çok önemli bir kavram haline geldi. Özel Tekne Turumuzda sadece siz ve sevdikleriniz bulunması sebebiyle kalabalık tekne turlarına göre daha çok rahat ve hijyenik bir tur geçireceksiniz.  Ayrıca öğle yemeği de diğer tur teknelerinin öğle yemeğinden farklı olacaktır.

Marmaris, yüksek sezonda yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Birçok Marmaris Tekne Turu misafirleri, eğlencesi yüksek olan günübirlik turlar yerine, sakin bir gün geçirmek istediği için Marmaris özel tekne turu tercihleri olmaktadır.

Neden Marmaris özel tekne turu sorusuna en doğru yanıt ise; Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte sağlık açısından içinize sinen bir tur geçirecek olmanızdır. Çok kalabalık tekneler yerine daha sakin ve sadece sizin olduğunuz bir atmosferi deniz üzerinde yaşayacaksınız.

 

Marmaris Özel Tekne Turu için yanımda ne getirmeliyim?

* Kendi kişisel havlunuz

* Güneş kremi

* Güneş gözlüğü

* Fotoğraf makinesi

* Deniz gözlüğü

 

Kredi Kartı olmadan nasıl rezervasyon yapabilirim?

Kredi kartınızı internet sitelerinde kullanmak istememenizi normal karşılıyor ve buna saygı duyuyoruz. Bizi 0 534 403 04 50 numaralı operasyon telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 

TAVSİYE EDİYORUZ:

*** Hisarönü Tekne Turu fiyatları 2022 yaz sezonu detayları için tıklayınız.


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00
Dönüş Saati : 17:00
Süre : 7 SAAT

Marmaris Özel Tekne Turu – Öğle yemeği

Marmaris Özel Tekne Turu öğle yemeği menüsü; Tavuk güveç, salata, pilav ve meyve tabağı. İçecekler ekstra olacaktır.

marmaris özel tekne turu

Otel Transferi;

Otel transferi tur ücretine dahil değildir. Lütfen Otelden alınış istiyorsanız bizlerden otel transferi için fiyat alınız.

Transfer Private minibus

 

Fiyata Dahil Olanlar:


ÖĞLE YEMEĞİ - TEKNE TURU - TÜM SİGORTALAR - TEKNE PERSONELİ TARAFINDAN TÜRKÇE BİLGİLENDİRME


Fİyata Dahil Olmayanlar:


İÇECEKLER - EKSTRA HARCAMALAR - OTEL TRANSFERİHenüz yorum yapılmamış.