Marmaris Özel Tekne Turu


Marmaris Özel Tekne Turu

Marmaris özel tekne turu genel olarak kalabalık tekne turları istemeyen ailelerin tercihidir. Özellikle yazın yüksek sezonda özel tekne turları ilk tercih olmaktadır.

   Marmaris özel tekne turu 12 kişi kapasiteli teknemiz ile gerçekleştirdiğimiz bir turdur. Tur ücretine Marmaris ve İçmeler otelleri için otelden alış, öğle yemeği ve tekne turu dahildir. Tüm içecekler ekstradır. Öğle yemeğinde tavuk güveç, pilav, salata ve meyve tabağı servis edilmektedir.

   Tur sabah saat 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir. Marmaris Uzunyalı’dan kalkan teknemiz gün içinde 5 farklı koyda yüzme molası vermektedir. Öğle yemeği bu koyların birinde iken teknede sizlere servis edilecektir.

   Bahsetmiş olduğumuz beş farklı koy; Akvaryum, Forforlu mağara ( sadece resim çekmek için yanaşılacak ) Cennet koyu, Kadırga, Kumlubük ve Yeşil Deniz koyları. Tekne kaptanımız havanın ve denizin durumuna göre sıralamayı değiştirebilir ya da beş koy sayısını dörde indirebilir.

   Tur fiyatı sadece kişi sayısına bakılmaksızın tek fiyat olarak teknenin fiyatıdır. Tur fiyatı, 12 kişi maksimum kapasiteli teknenin günlük fiyatıdır.

   Marmaris tatili sırasında yapılması gereken turlardan biri olan Marmaris Tekne Turu size tüm yılın stresinden kurtulmanız için yardımcı olacaktır. Sakin bir bot turu isteyen misafirlerimiz için özel bir turdur. Tekne personeli Marmaris’in yerlisi bir ailedir. Soracağınız her türlü soruya yanıt vereceklerdir. Ege bölgesi için; mavi ve yeşilin buluştuğu yer derler. Bunu kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Sık çam ağaçları ile çevrili Marmaris, masmavi denizi ile sizleri büyüleyecektir.

Neden Marmaris Özel Tekne Turu?

   Daha özel bir tur ve daha rahat edebileceğiniz bir tur. Sadece aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte eğlenebileceğiniz bir tur olacaktır. Kalabalık tur tekneleri yerine daha mahremiyeti olan, ailelere özel bir turdur. Öğle yemeği de diğer tur teknelerinin öğle yemeğinden farklı olacaktır.

   Marmaris, yüksek sezonda yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Birçok Marmaris Tekne Turu misafirleri eğlencesi yüksek olan günübirlik turlar yerine, sakin bir geçirmek istediği için Marmaris özel tekne turu tercihleri olmaktadır.

Marmaris Özel Tekne Turu için yanımda ne getirmeliyim?

* Kendi kişisel havlunuz

* Güneş kremi

* Güneş gözlüğü

* Fotoğraf makinesi

* Deniz gözlüğü

 

Kredi Kartı olmadan nasıl rezervasyon yapabilirim?

Kredi kartını internet sitelerinde kullanmak istememenizi normal karşılıyor ve buna saygı duyuyoruz. Bizi 0 533 621 78 37 numaralı operasyon telefonumuzdan ya da reservation@astral.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Hatırlatma: Fiyat teknenin saat 10:00 ile 17:00 arasındaki günlük tur fiyatıdır. Rezervasyon yapmadan lütfen teknenin müsait gününü sormak için önce bizi arayın.

 

Diğer tekne turlarımızı görmek isterseniz lütfen tıklayınız.

Hisarönü Tekne Turu

Marmaris Tekne Turu

 


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00
Dönüş Saati : 17:00
Süre : 7 SAAT

Marmaris Özel Tekne Turu – Öğle yemeği

Marmaris Özel Tekne Turu öğle yemeği menüsü; Tavuk güveç, salata, pilav ve meyve tabağı. İçecekler ekstra olacaktır.

marmaris özel tekne turu

Otel Transferi;

Marmaris ve İçmeler bölgesinden siz değerli misafirlerimizi sabah otelinizden alıp tur bitiminde tekrar sizleri otellerinize bırakacağız.

Transfer Private minibus

 

Fiyata Dahil Olanlar:


OTEL TRANSFERİ - ÖĞLE YEMEĞİ - TEKNE TURU - TÜM SİGORTALAR - TEKNE PERSONELİ TARAFINDAN TÜRKÇE BİLGİLENDİRME


Fİyata Dahil Olmayanlar:


İÇECEKLER - EKSTRA HARCAMALARHenüz yorum yapılmamış.