Marmaris Özel Tekne Turu


Marmaris özel tekne turu ve kiralama genel olarak kalabalık tekne turları istemeyen ailelerin tercihidir. Özellikle yazın yüksek sezonda özel tekne turları ilk tercih olmaktadır. Teknemiz günübirlik çıkan karma tekne turlarında kullanılan teknelerden değildir. Özel tekne turu hizmeti vermek için tasarlanmış ve yapılmış bir teknedir. 1-6 kişi için fiyat 2.300 TL’dir. 7-10 kişi için ise 2.800 TL’dir. Lütfen rezervasyon için ödeme bölümüne bu tur için geçiş yapmayın. Bizleri aşağıda yazan rezervasyon hattımızdan öncelikle teknenin tur günü için uygun olup olmadığını sorunuz.


REZERVASYON İÇİN: 0 536 503 0 533


Marmaris özel tekne turu 10 kişi kapasiteli teknemiz ile gerçekleştirdiğimiz bir turdur. Tur ücretine öğle yemeği ve muhteşem bir tekne turu dahildir. Tüm içecekler ekstradır. Öğle yemeğinde tavuk güveç, pilav, salata ve meyve tabağı servis edilmektedir.

Marmaris özel tekne turu

Marmaris Özel Tekne Turu

Tur sabah saat 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir. Marmaris Uzunyalı’dan kalkan teknemiz gün içinde 5 farklı koyda yüzme molası vermektedir. Öğle yemeği bu koyların birinde iken teknede sizlere servis edilecektir.

Bahsetmiş olduğumuz beş farklı koy; Cennet Adası, Fosforlu mağara ( sadece resim çekmek için yanaşılacak ) Amos Koyu, Turunç Koyu, Kumlubük ve Yeşil Deniz koyları. Tekne kaptanımız havanın ve denizin durumuna göre sıralamayı değiştirebilir ya da beş koy sayısını dörde indirebilir.

Marmaris tatili sırasında yapılması gereken turlardan biri olan Marmaris Tekne Turu size tüm yılın stresinden kurtulmanız için yardımcı olacaktır. Sakin bir bot turu isteyen misafirlerimiz için özel bir turdur. Tekne personeli Marmaris’in yerlisi bir ailedir. Soracağınız her türlü soruya yanıt vereceklerdir. Ege bölgesi için; mavi ve yeşilin buluştuğu yer derler. Bunu kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Sık çam ağaçları ile çevrili Marmaris, masmavi denizi ile sizleri büyüleyecektir.

 

Neden Marmaris Özel Tekne Turu?

Öncelikle sosyal mesafe günümüzde çok önemli bir kavram haline geldi. Özel Tekne Turumuzda sadece siz ve sevdikleriniz bulunması sebebiyle kalabalık tekne turlarına göre daha çok rahat ve hijyenik bir tur geçireceksiniz.  Ayrıca öğle yemeği de diğer tur teknelerinin öğle yemeğinden farklı olacaktır.

Marmaris, yüksek sezonda yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Birçok Marmaris Tekne Turu misafirleri eğlencesi yüksek olan günübirlik turlar yerine, sakin bir geçirmek istediği için Marmaris özel tekne turu tercihleri olmaktadır.

Neden Marmaris özel tekne turu sorusuna en doğru yanıt ise; Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte sağlık açısından içinize sinen bir tur geçirecek olmanızdır. Çok kalabalık tekneler yerine daha sakin ve sadece sizin olduğunuz bir atmosferi deniz üzerinde yaşayacaksınız.

 

Marmaris Özel Tekne Turu için yanımda ne getirmeliyim?

* Kendi kişisel havlunuz

* Güneş kremi

* Güneş gözlüğü

* Fotoğraf makinesi

* Deniz gözlüğü

 

Kredi Kartı olmadan nasıl rezervasyon yapabilirim?

Kredi kartınızı internet sitelerinde kullanmak istememenizi normal karşılıyor ve buna saygı duyuyoruz. Bizi 0 533 621 78 37 numaralı operasyon telefonumuzdan ya da reservation@astral.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Hatırlatma: Fiyat teknenin saat 10:00 ile 17:00 arasındaki günlük tur fiyatıdır. Rezervasyon yapmadan lütfen teknenin müsait gününü sormak için önce bizi arayın.

marmaris özel tekne turu        marmaris özel tekne turu

 

tavsiye ediyoruz

Daha üst seviyede tekne turu ister misiniz? O zaman sizlere Marmaris Mavi Tur ya da Bodrum Mavi Turlarımızı öneriyoruz. Daha detaylı bilgi için tıklayınız:

Marmaris Mavi Tur

Bodrum Mavi Tur

 


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00
Dönüş Saati : 17:00
Süre : 7 SAAT

Marmaris Özel Tekne Turu – Öğle yemeği

Marmaris Özel Tekne Turu öğle yemeği menüsü; Tavuk güveç, salata, pilav ve meyve tabağı. İçecekler ekstra olacaktır.

marmaris özel tekne turu

Otel Transferi;

Otel transferi tur ücretine dahil değildir. Lütfen Otelden alınış istiyorsanız bizlerden otel transferi için fiyat alınız.

Transfer Private minibus

 

Fiyata Dahil Olanlar:


ÖĞLE YEMEĞİ - TEKNE TURU - TÜM SİGORTALAR - TEKNE PERSONELİ TARAFINDAN TÜRKÇE BİLGİLENDİRME


Fİyata Dahil Olmayanlar:


İÇECEKLER - EKSTRA HARCAMALAR - OTEL TRANSFERİHenüz yorum yapılmamış.