Marmaris Mavi Tur


Marmaris Mavi Tur rotaları içindeki turumuz Marmaris çıkışlı mavi tur olarak bilinmektedir. Sosyal mesafe bakımından en çok tercih edilen Marmaris Turları içinde ayrı bir yeri ve bölge için önemi olan popüler bir turdur. Yatlarımız büyüklüğüne göre değişen 6 ila 12 kamaralı olarak hizmet vermektedir. Yoğunlukla otel odası gibi tek kamara tercih ediliyor ancak kalabalık aileler nadir de olsa komple yatı kiralayabiliyor. Tamamiyle sizin tercihinize kalmış. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.Marmaris Çıkışlı Mavi Tur

Marmaris çıkışlı Mavi Tur kalabalık otellerden farklı bir konaklama seçeneğidir. toplam kapasitesi 12 ile 16 kişi arasında değişen Mavi Tura isterseniz sadece ailenizle tüm tekneyi kiralayarak da çıkabilirsiniz.

Hem tatil yapıp hem de denizin mavisini, doğanın yeşilini görebilir, hayatınızdaki tüm stresten uzaklaşabilirsiniz. Marmaris Mavi Tur sizleri sunacağı hizmet ve göreceğiniz doğa güzellikleri ile büyüleyecektir.

 

Mavi Tur Marmaris ( Marmaris – Fethiye )

Marmaris mavi Tur rotaları içinde en iyi rotalardan biridir. Marmaris’ten başlayıp Fethiye’ye kadar olan tüm koyları 7 gece 8 gün olarak gezip görme imkanı bulacaksınız. On iki ve ya on altı kişilik tekne seçenekleri ve kaliteli hizmet ile sizlere çok değişik bir tatil anlayışı sunuyoruz. Teknelerimiz ahşap mavi tur guletleridir. Kamaraları sizleri rahat ettirecek konfordadır. Her sabah farklı bir koyda uyanmak istemez misiniz?

Marmaris – Fethiye arası tur rotası aşağıdaki gibidir.

 

Marmaris Mavi Tur Rotaları

1.Gün: Marmaris limanına geliş ve saat 15:00 – 15:30 da yata yerleşme. Kaptan ve mürettebat ile tanışma. İlk gece marinada geçirilecek ve akşam yemeği yatta verilecektir.

2.Gün: Sabah erken saatte tekneniz Marmaris Mavi Tur yolculuğuna çıkarken sizler turunuzun ilk kahvaltısını yapıyor olacaksınız. İlk durağınız güzel koyları ile ünlü Ekincik olacaktır. Tekneniz marinadan uzaklaşırken sizlerin yıl boyunca içinde bulunduğunuz streste arkanızda kalmaya başlayacak. Ekincik sık ve uzun çam ormanları ile kaplı küçük bir kasabadır. Çam ağaçları denize kadar bile inmektedir.

3.Gün: Dalgalı Kurtoğlu Burnu nedeniyle diğer günlere göre daha erken yola çıkılacak ve sabah kahvaltısı için Manastır Koyunda demir atacaktır. Bölgede bir doğa harikası olarak bilinen koyda vakit geçirilecektir. Akşam üstü için ise civardaki sakin bir koyda akşam yemeği için demir atılacaktır. Bu harika koylarda gördükleriniz, yaşadıklarınız sizleri büyüleyecek.

4.Gün: Bir zamanların Telmessos’u olarak olarak bilinen Fethiye Limanına gidiyoruz. Burası Likya’nın en önemli kentlerinden biriydi. Fethiye’nin meşhur 12 adaları ile tarihte korunan Fethiye Limanı’na vardığımızda şehri gezebilirsiniz. Opsionel olarak sunulan Saklı Kent Turumuza katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye Limanı’nda yapılacak.


Mavi Turda huzur bulacaksınız!


5.Gün: Sabah kahvaltısından sonra yat ile Göcek Koyları’nda bulunan Batık Hamam ziyaret edilecek. Burada hem yüzüp hem de kasabanın ve koylarda keşfe çıkabileceksiniz. Beş çayınız keyfinize keyif katacak. Akşam yemeği ve geceleme Batık Hamam yakınlarında ki bir koyda olacaktır.

6.Gün: Günün rotası Babaada olacakktır. Bu sebeple Babaada rotası üzerinde bir koyda kahvaltı için demir atılacaktır. Öğle saatlerinde Babaada’da öğle yemeği verilecektir. Günün Geri kalanı, yüzme, spor aktiviteleri vs için koyda vakit geçirilecektir.

7.Gün: MarmarisE yakın olan Kumlubük ve Turunç istikametine yol alacağız. Turunç’ta gün geçirilecek ve akşama doğru Marmaris Marinaya geri dönülecektir.

8.Gün: Her güzel şeyin bir sonu vardır. Bizler bu güzel haftayı sabah kahvaltısı ile sonlandıracağız. Kahvaltıdan sonra yattan çıkış yapılacaktır.

Önemli Not

Bilgiler tanıtım amaçlıdır. Fiyat haftalık rotaya, içeriğe ve tekne tipine göre değişiklik göstermekte olduğundan fiyat sitemizde sıfır olarak gösterilmektedir. Net fiyat için lütfen bizi arayınız. Ödemeler nakit ya da banka havalesi ile alınacaktır.

Her bütçeye göre gulet yat bulunmaktadır. Resimler farklı gulet yatlardan alıntı yapılarak sitemize eklenmiştir. Daha detaylı bilgi için bizlere 0 534 403 04 50 numaralı telefondan ya da reservation@astral.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer rotalar için lütfen tıklayınız:

Bodrum – Hisarönü – Bodrum

Göcek – Fethiye – Göcek

Marmaris – Hisarönü – Marmaris

Bodrum – Gökova – Bodrum


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 15:30
Dönüş Saati : 12:00
Süre : 1 hafta

Fiyata Dahil Olanlar:


Yatın kirası, mürettebatın maaşı ve servisi, günlük maksimum 3-4 saat seyir için mazot, yat çamaşır-nevresim-havlu masrafları, yat kullanım suyu, liman masrafları, liman çıkış masrafları.


Fİyata Dahil Olmayanlar:


Havaalanı transferleri, yemek, alkollü alkolsüz içecekler, ekstra seyir masrafı, programda olmayan marina ücretleri, Kara turları, bahşiş, yunan Kara suları masrafları, su sporları (su kayağı, jet ski…)Henüz yorum yapılmamış.