Marmaris Jeep Safari


Marmaris’e gelen misafirler güzel bir tatil geçirmek için farklı aktivitelere katılmak isterler. Marmaris Jeep Safari turu farklı ve adrenalin dolu tur aktiviteleri arasında yerli ve yabancı misafirlerin mutlaka katılmak istediği turlardan biridir. Etrafının sık çam ormanlarıyla çevrili olması bu aktivitenin çok daha zevkli geçmesini sağlar. Yemyeşil ormanların içindeki toprak yollarda ilerlerken Marmaris’in muazzam doğasını seyredebileceğiniz gibi unutulmaz bir adrenalin tecrübesi de yaşamış olacaksınız. Marmaris Jeep Safari turu sayesinde aileniz ve sevdikleriniz ile muhteşem bir gün geçireceğinize eminiz. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.


CLICK ON HERE FOR ENGLISH PAGE


Marmaris Jeep Safari Fiyatları 2024

Marmaris Jeep Safari fiyatları 2024 yaz sezonunda yetişkinler için 800 TL ve 7-11 yaş çocuklar için 450 TL olarak sunulmaktadır. Belirtilen fiyatların içinde Öğle yemeği de dahildir. Bunun yanında rehberlik ve tur sigortası da dahildir. Öğle yemeği haricinde mola verilen yerlerde içecekler ve yiyecekler ücretli olacaktır.

Marmaris jeep safari

Marmaris Jeep Safari Turu

Marmaris Jeep safari turu  sabah jeeplerimiz ile sizleri kaldığınız otellerden aldığımızda başlayacaktır. Sonrasında  tüm jeepler tur programı anlatımı için toplanma noktasında toplanacaklardır. Safari rehberlerimiz sizlere tur programını anlatacak ve aynı zamanda güvenlik kurallarını anlatacaklar. Sabah verilen bilgiden sonra tüm jeepler konvoy halinde tura başlayacaklar. Güvenlik kuralları gereği misafirlerimiz jeepleri kullanması yasaktır. Marmaris Jeep Safari turu sabah saat 09:30 civarı başlayıp öğleden sonra saat 16:30 sularında bitecektir. Bu süre zarfında Kız kumu, Turgut köyü, Turgut şelalesi gibi muhteşem doğal güzellikleri olan noktalarda durulacaktır.

Turgut Şelalesi muhteşem güzelliğe sahip bir şelaledir. Marmaris’e özgü ve endemik bir tür olan günnük ağaçları ile çevrili olan bu şelalede serbest zaman verilecektir. İsterseniz serin suyunda rahatlayabilir isterseniz içinde bulunan kafeteryada oturabilirsiniz.

Kız Kumu ise ayrı bir mucizedir. Doğal oluşumdur ve denizdeki akıntının farklı yapıda olması sebebiyle deniz içindeki kumlar su yüzeyine yakındır. Kumun denizin ortasında bile suyun yüzeyine yakın olması nedeniyle kıyıdan denizin ortasına kadar yürüyebilirsiniz.

Öğle yemeği ikramı için Turgut Köyde  45 dakikalık bir mola vereceğiz. Öğle yemeği tur ücretine dahildir.

Kredi Kartsız Rezervasyon mümkün mü?

Tabiki mümkün. Bunun için bizlerle reservation@astral.com.tr mail adresinden ya da 0 534 403 04 50 numaralı telefondan whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bize mesaj atın biz size geri dönelim. Kredi kartı sistemimiz Yapı Kredi Bankası üzerinden güvenlik sertifikaları ile korunmaktadır.

Öneri: Yanınızda mutlaka rahat kıyafetler getirin. Unutmayın; giyeceğiniz kıyafetler ıslanacak ve tozlanacak.  Yüzmek için mayo, havlu , güneş gözlüğü, güneş kremi ve fotoğraf makineniz yanınızda olsun.

TAVSİYE EDİYORUZ:

*** Marmaris Atv Safari Turu hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayınız.


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 09:30
Dönüş Saati : 16:30
Süre : 7 SAAT

Marmaris Jip Safari turu ve Eğlence

Marmaris’e gelen yerli ve yabancı misafirler hem gece hem gündüz bir çok aktivite ile eğlenceli bir tatil geçirmeye çalışmaktadır. Marmaris, masmavi koyları, marinasındaki bir çok restaurant ve barı, tarihi Marmaris Kalesi ve Müzesi ile yerli ve yabancı misafirlerine bu konuda yardım eder. Marmaris’in doğasını görmek isterseniz Marmaris Jeep Safari turu sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Yemyeşil çam ormanları arasındaki toprak yollarda safari turu yapmak sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır.

 

Turgut Köyü Şelalesi

Marmaris’ten yaklaşık  25 kilometre uzaklıkta bulunan Turgut Köyü Şelalesi muhteşem bir doğal güzelliğe sahiptir. Endemik bir tür ağaç olan günnük ağaçları ile çevrilidir. Fotoğraf makineniz ile muhteşem kareler çekeceksiniz. İsterseniz şelalede yüzebilirsiniz.

 Kızkumu Plajı

Kızkumu plajı yaz aylarında yerli ve yabancı misafirler için oldukça popüler bir plajdır. Denizdeki akıntıdan dolayı denizin ortasındaki kumlar deniz yüzeyine yakınlaşmıştır. İsterseniz deniz kıyısından denizin ortasına doğru suyun üstünde yürüyormuş gibi yürüyebilirsiniz. Gerçekten çok farklı bir deneyim sizleri bekliyor.

Fiyata Dahil Olanlar:


Marmaris Jeep Safari - Öğle yemeği - Otel transferi


Fİyata Dahil Olmayanlar:


Su tabancası - tüm içecekler - Tur DVDsi - Tur FotoğraflarıHenüz yorum yapılmamış.