Marmaris Go Kart


Alışılmışın dışında, farklı heyecan arayan misafirlerimiz için adrenalin dolu bir tur seçeneğidir. Marmaris Go Kart ile sürat ve adrenalin birleşince eğlence dolu dakikalar yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte trafikte yapamadığınız yarışı özel dizayn edilmiş pistimizde çok daha zevkli bir biçimde yapabileceksiniz. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.Marmaris karting

Heyecan dolu bu aktivitemizi gerçekleştirdiğimiz parkur Marmaris içinde bulunmaktadır. Günün istediğiniz saatinde arkadaşlarınız ile birlikte yarışmanız için sizleri otellerinizden alabiliriz. Pistimiz sabah 09:00 ile akşam 23:00 arası açıktır. Dilerseniz gündüz, dilerseniz akşam serinliğinde misafirimiz olun.  Siz arkadaşlarınızla pistte yarış halinde iken profesyonel fotoğrafçılarımız sizlerin videosunu ve fotoğraflarını çekiyor olacak.  Yarış boyunca aldığınız keyif, eminiz ki fotoğraflardan da belli olacaktır.

 

    Marmaris Go Kart

 

Marmaris Go Kart turumuzda bir çok farklı seçenek bulunmaktadır. Yarış standart olarak 20 turdan oluşmaktadır ve süre olarak ise ortalama 10 ile 12 dakika arasında sürmektedir. Ancak size 20 tur az gelir ise isterseniz 40 tur ve ya 60 tur seçeneklerini düşünebilirsiniz. Sitemizde yapacağınız rezervasyon standart 20 tur üzerinden olacaktır. Fazla tur seçeneklerini düşünüyorsanız, diğer seçenekler için  sitemizde bulunan bize ulaşın bölümünden form doldurarak ya da Marmaris Ofis telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Marmaris Go Karting

Marmaris Go Karting ile Marmaris Tatili sırasında sizlere adrenalin bombası etkisi yaratacak olan aktivitemizi her saat başı olarak düzenlemekteyiz. 09:00 ile 23:00 arasında istediğiniz saat için sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Üstelik fiyata otelinizden alınış ve tur bitiminde tekrar otelinize bırakma dahil olacaktır. Pistimizin bulunduğu yer adeta kartal yuvası gibidir. Pistimiz muhteşem bir Marmaris manzarasına sahiptir. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte yarış öncesi bu mükemmel manzarada Marmaris Tatili hatırası olarak fotoğraf çekilebilirsiniz.

Yanınızda Getirmeyi unutmayın: Güneş gözlüğü, güneş kremi, muhteşem fotoğraflar çekebilmeniz için fotoğraf makinesi.

Tur Günleri: Her gün sabah 09:00 ile akşam 23:00 arasında her saat başı.

Kredi kartı olmadan ödeme yapılabiliyor muyum?

Evet, Kredi Kartı olamadan ödeme yapabilmek için bizleri 0 536 503 0 533 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

 

Öneri: Marmaris Turları içinde en çok tercih edilen Marmaris aktiviteleri arasında olan Marmaris Go Kart için rezervasyonunuzu bir an önce yapmanızı öneriyoruz. Yaz sezonunun yoğunluğu ve Ramazan ve Kurban bayramlarında yerli misafirlerimizin Marmaris’i son yıllarda baş tercih yapması ile yoğunluk yaşanmaktadır.

 

Diğer bir Adrenalin dolu turumuz olan Marmaris Buggy Safari için tıklayınız.


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : Lütfen rezervasyon yaparken kalkış zamanını seçiniz.
Dönüş Saati : 1 Saatlik seans sonunda.
Süre : 1 Saat

Go kart hakkında

Kimin daha hızlı ve iyi sürdüğünü bu turda göreceksiniz. Rekabetin ve eğlencenin bir arada olduğu adrenalin dolu dakikalar geçireceksiniz. Marmaris Go Kart aktivitesinde arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte kıyasıya yarışabilir ve Marmaris tatili sırasında unutulmaz anılar edinebilirsiniz.

Güvenlik

Siz değerli misafirlerimiz için tur organize edeceğimiz zaman Astral Turizm olarak düzenleyeceğimiz turda kullanılacak araçlar ile ilgili tüm belgeleri kontrol ederiz. Buna sizleri otelden alacak olan servis araçları da dahildir. İdari makamlar tarafından verilmiş her türlü belge tamam olduğunda ancak siz değerli misafirlerimiz için satışa açarız. Bu sebeple tüm güvenlik önlemleri ve araçlar firmamız tarafından kontrol edilmiştir.

Marmaris Go Kart

Marmaris karting’e nasıl giderim?

Astral Turizm olarak siz misafirlerimiz için tur satışa çıkaracağımızda sizlerin aldığınız tura nasıl gideceğinizi düşünmenizi istemiyoruz. Her zaman olduğu gibi bu turda da sizleri otellerinizden aldırıyor ve tur bitiminde tekrar sizleri otelinizi bıraktırıyoruz.

Transfer Private minibus

 

 

Fiyata Dahil Olanlar:


Seçmiş olduğunuz tur sayısı kadar sürüş - Otel Transferi - Tüm Sigortalar - Türkçe Bilgilendirme


Fİyata Dahil Olmayanlar:


Fotoğraf ve Dvd - İçecekler - Kişisel harcamalarHenüz yorum yapılmamış.