Marmaris Buggy Safari Turu


Harika bir doğaya sahip olan Marmaris’i ziyaret ettiğinizde, Marmaris  Buggy Safari Turu sırasında muhteşem güzellikteki Marmaris Doğasını yakından görme fırsatı bulursunuz. Sık kızıl çam ormanları arasında doğa ile iç içe bir gün geçirmek sizlerin olduğu kadar aileniz ve sevdiklerinizin de hoşuna gidecektir. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.


CLICK ON HERE FOR ENGLISH PAGE


Marmaris Buggy Safari Turu Fiyatları 2023

Marmaris Buggy Safari Turu Fiyatları 2023 yaz sezonunda 1 kişi için 450 Türk Lirasıdır. 1 Araçta 2 kişi için ise fiyat 550 Türk Lirasıdır. Misafirlerimize ücretsiz otel transferi hizmetimiz bulunmaktadır. Ücrete dahildir.

Marmaris Buggy Tur Programı

Marmaris Buggy Safari Turu gün içinde ikişer saatlik turlar şeklinde düzenlenmektedir. Sitemizden size uygun olan saatteki tur saati seçebilirsiniz. Sizleri otellerinizden klimalı servis araçlarımızla aldıktan sonra Marmaris’in eşsiz doğal güzelliklerine sahip bir bölgesi olan ve Marmaris’ten yanlızca yarım saat uzaklıkta olan Hisarönü köyüne götüreceğiz. Burada Marmaris Buggy Safari Turu için merkez olarak kullandığımız kamp alanına getirileceksiniz. Kamp alanı içerisinde soyunma kabinleri, değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz ücretsiz kasalar ve tuvaletler de bulunmaktadır. Burada öncelikle, kendi alanlarında oldukça tecrübeli olan eğitmenler sizlere tur hakkında bilgilerin yanı sıra güvenlik bilgileri de verecektir. Lütfen eğitmenlerin verdiği tüm bilgileri tüm dikkatiniz ile dinleyiniz. Daha sonra eğitmenler sizleri kullanacağınız Buggy safari araçlarına götürecektir. Yine burada da eğitmenler sizlere güvenli sürüş bilgileri verecekler.

 

Marmaris buggy safari

Araçları yediden yetmişe herkes kullanabilir. Ancak 16 yaşından küçükler yanlarında ebeveynleri varken yolcu olarak tura katılabilirler. Yürüme zorluğu çeken misafirlerimiz için uygun bir tur değildir.

Macera ruhu olan herkes için bol tozlu, çamurlu ve sulu bir tur olacağına emin olabilirsiniz. Bulunduğunuz kamp ve safariye çıkacağınız parkur aynı zamanda Marmaris Turları içerisinde olan Marmaris Atv Safari içinde kullanılıyor. Parkur boyunca Marmaris’in muhteşem doğası sizleri kucaklıyor olacaktır. Tertemiz çam havalı eşliğinde rota boyunca  sizleri büyüleyecek manzaralar ile karşılaşacaksınız.

Tur boyunca video kaydı yapılıp fotoğraflar çekilecektir. Dilerseniz ekstra ücret karşılığında DVD ve Fotoğraflarınızı kampta çekim yapan personelden alabilirsiniz.

Tur bitiminde sizleri yine otelden aldığımız gibi tekrar otellerinize bırakacağız.

Buggy Safari Turu Önemli Not

  • Sürücülerin en az 16 yaşında olmaları gerekmektedir.
  • Sürücü yanında oturacak misafirlerin 7 yaş üstü olmaları gerekmektedir.

Yanınızda getirmeniz gerekenler: Islandığında sorun olmayacak ayakkabı ya da sandalet, toz ve çamur olmasında sorun olmayacak rahat kıyafetler, güneş gözlüğü, güneş kremi, ekstra harcamalar için nakit para.

Öneri: Yürüme zorluğu çeken misafirlerimiz için bu tur uygun değildir. rota engebeli ve tozlu olduğundan hamile bayanlar ile astım sorunu olan misafirlerimiz için de bu tur uygun olmayacaktır.

TAVSİYE EDİYORUZ:

*** Marmaris Atv Safari Turu hakkında bilgi için tıklayınız.


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00 // 14:00 // 16:00
Dönüş Saati : Her seans için 3 saat
Süre : Toplam 3 saat

Marmaris Bagi Safari heyecanı

Bol eğlenceli bir aktivite olduğundan Marmaris Aktiviteleri arasında en çok rağbet gören ve popüler olan bir aktivitedir.

Marmaris Buggy Safari – Güvenlik

Diğer tur ve aktiviteler içinde güvenlik konusunda daha hassas olunması gereken bir organizasyon olduğunun farkında olan ekibimiz, güvenlik konusunda en az misafirlerimiz kadar hassastır. Siz misafirlerimizin de eğitmenlerimizin sizlere kamp alanında güvenlik konusundaki açıklamalarına uymanız ve gerekli özeni göstermenizi rica ediyoruz.

Buggy Araçları

Marmaris buggy safari rotası engebeli, tozlu ve ıslak olduğundan tüm araçlar her turdan sonra kontrol edilir. Tur sonunda onarım isteyen araçlar onarımları yapılmak üzere garaja alınır. Gün sonunda da tüm araçlar tek tek onarım ihtiyacı var mı diye kontrol edilir.

 

Fiyata Dahil Olanlar:


Marmaris Buggy Safari - Otel Transferi - Sigortalar


Fİyata Dahil Olmayanlar:


Yemek - İçecekler - DVD - Fotoğraflar - Kişisel HarcamalarHenüz yorum yapılmamış.