Marmaris Atv Safari


Marmaris Atv Safari ile tozlu, çamurlu ve adrenalin dolu unutulmaz dakikalar yaşayacaksınız. Sizlere bol eğlenceli bir tur yaşatmak için hazırlanan özel bir parkurumuz var. Bu parkur içinde ıslanacak, toz içinde kalacaksınız. Tüm bunlar olurken yüzünüzde hep bir gülümseme olacak. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.Marmaris Atv Safari Fiyatları 2023

Marmaris Atv Safari Fiyatları 2023 yaz sezonu için 1 araç 1 sürücü için 450 Türk Lirasıdır. 2 kişi 1 araçta olursa fiyat 550 Türk Lirası olacaktır. Bu fiyat için otel servisi de ücretsiz olacaktır.

Marmaris Atv Safari

Bu turumuzda da diğer turlarımızda olduğu gibi sizleri otelinizden servislerimiz ile alacağız. Marmaris dışında bulunan parkurumuza 20 dakikalık bir yolculuk sonunda varacaksınız. Varacağınız yer Marmaris Atv Safari yapacağınız ana tur noktasıdır. Burada alanında tecrübeli rehberlerimiz sizlere tur ve emniyet kuralları hakkında bilgi verecekler. Tur sırasında sizlerin ve diğer misafirlerin güvenliği için bu bilgileri can kulağı ile dinlemenizi tavsiye ederiz. Turumuz, otelden alındığınız andan itibaren tekrar otele gelene kadar toplamda 3 saat sürecektir. Bu 3 saatlik zaman diliminin 1 saati sizleri otelden alma, ana tur noktasında tur hakkında bilgi ve tur bitiminde tekrar sizleri otele bırakma olarak geçecektir. Kalan 2 saat ise tur süresidir. Otel transferiniz, tur sigortası ve Türkçe rehberlik tur ücretine dahildir.

Marmaris Atv Safari Tavsiye

Bu turumuza katılmadan Marmaris Atv Safari Tavsiye başlığı altında sizlere bir kaç tavsiyede bulunmak istiyoruz. Yanınıza turdan sonra değiştirmek için ekstra kıyafetler alın. Ayrıca tur sırasında üzerinizde bulunacak kıyafetler tozlanacak, ıslanacak ve çamurlanacaktır. Bu yüzden kıyafet seçiminizi buna göre yapın.  Turumuz fiziksel zorluğu olan misafirlerimiz için pek uygun değildir. Ana kampta tur başlamadan önce sizlere verilecek talimatları çok iyi dinleyin. Bu talimatlar dışına çıkmamanız, öncelikle sizin ve sonrasında diğer misafirlerin daha eğlenceli ve güvenli bir tur geçirmesini sağlayacaklardır.

Marmaris’in sık çam ormanları arasındaki parkur içerisinde ilerlerken Marmaris Doğasını da keşfedeceksiniz. Şehirlerin stresli hayatından uzak olup doğa içinde yaptığınız bu tur size eğlence yanı sıra huzur da verecektir.

Marmaris atv safari

Orman içinde çeşitli noktalarda derelerden geçeceksiniz. Bu geçişlerde sizlere tur rehberleri yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken alanında tecrübeli olan tur rehberlerimizin talimatlarını harfiyen dinlemek.

Tur sonuna doğru sizler için hazırlanan diğer eğlence parkuruna gireceksiniz. Burada hem atv motorunuzla çeşitli geçişler yapacak ve su ve çamur dolu anlar yaşayacaksınız.

Tur sonunda her misafirimizin yüzünde gülme eksik olmaz. Şimdi sıra sizin. Bu eğlenceye katılmak için daha ne bekliyorsunuz?

Önemli Not:

  • 16 Yaş üstü misafirlerimiz sürücü olarak katılabilirler.

Kredi Kartsız Rezervasyon:

İnternet üzerinden alış veriş yapmaya şüphe ile bakan misafirlerimiz, sizleri anlıyoruz. Kredi kartı ile ödeme sistemimiz yapı kredi bankası üzerinden yapıldığından oldukça güvenlidir. Eğer siz yinede kredi kartınızı kullanmak istemiyorsunuz lütfen bizlerle reservations@astral.com.tr mail adresi üzerinden ya da 0 534 403 04 50 numaralı telefondan whatsapp aracılığı ile bağlantıya geçebilirsiniz. Whatsapp üzerinden mesaj atın, sizleri arayalım.

Ne getirmeliyim: Tur sırasında ıslanacak, tozlanacak ve çamur olacak uygun kıyafetler, tur sonrası giyeceğiniz ekstra kıyafetler, tur sırasında tozdan gözlerinizi koruyabilmek için güneş gözlüğü, tur sırasında giyebileceğiniz sandalet, güneş kremi.

TAVSİYE EDİYORUZ:

*** Marmaris Buggy Safari Turu için tıklayınız.


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00 // 14:00 // 16:00
Dönüş Saati : Alınış saatlerinden 3 saat sonra
Süre : 3 SAAT

Marmaris Atv Safari – Güvenlik

Bizler siz değerli misafirlerimizin güvenli bir tur geçirmesi için tüm önlemleri aldık. Sizlerden sadece tur rehberlimizin tur başlamadan vereceği tüm güvenlik talimatlarına uymanızı istiyoruz.

 

Eğlenceli, Heyecanlı ve çamurlu

Tur süresince sizler için hazırlanmış olan parkurda tozlu, çamurlu, ve eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Kirlenmeye devam ederken eğlenceye de devam edeceksiniz.

Atv Motorlar ve Güvenlik

Tur sırasında kullanacağınız tüm atv motorlar her tur sonunda kontrol edilir. Gün sonunda da hepsi derinlemesine kontrol edilir. Tur sırasında kaskınızı mutlaka takın. Tozlu bir parkur olacağından güneş gözlüğünüz mutlaka yanınızda olsun. Tüm bunlardan sonra sadece eğlenmenize ve tüm stresinizi atmaya odaklanın. Unutmayın; tatildesiniz.

 

Fiyata Dahil Olanlar:


Otellerden Alınış ve otele bırakılma - Türkçe Rehberlik ve bilgilendirme - Tüm güvenlik ekipmanları - Eğitmenler - Tüm sigortalar


Fİyata Dahil Olmayanlar:


İçecekler - Tur resim ve video DVD'si - Kişisel harcamalarHenüz yorum yapılmamış.