Marmaris Aqua Dream


Marmaris’te her turun kendine has bir özelliği vardır. Marmaris Aqua Dream Su Parkı sizlere muhteşem Marmaris manzarası eşliğinde eğlenceli dakikalar yaşatacaktır.  Aqua Dream Su parkı Marmaris içinde bulunan su parklarının en büyüğü ve en muhteşem manzaraya sahip tek su parkıdır. Her bir noktasında ayrı bir eğlenceye sahip olan Marmaris su parkı tatilinizde farklı bir tecrübe yaşamanızı sağlayacaktır. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.Aqua Dream Su Parkı

Marmaris Aqua Dream Su parkı turu için sizleri otellerinizden servislerimizle alacağız. Aqua Dream su parkı giriş kapısına gelip tur biletinizi verdiğinizde görevliler sizlere bir manyetik kart verecekler. Su parkı içerisinde nakit para ya da kredi kartı geçmemektedir. Girişte manyetik kartınıza içeride yapacağınız harcamalar için para yüklemeniz gerekmektedir. Dikkat etmeniz gereken nokta; eğer manyetik kartınıza nakit para ile yükleme yaparsanız çıkışta kartınızda kalan parayı nakit olarak alabilirsiniz, ancak eğer para yüklemesini kredi kartı ile yaparsanız manyetik kartta kalan parayı çıkışta alamayacaksınız. bu sebeple lütfen kredi kartı ile para yüklemesi yapacaksanız az miktarda yani harcayacağınız miktarın altında yükleme yapın ki çıkışta kartınızda alamayacağınız bir tutar kalmasın.

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır, içeride bulunan restauranttan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı girişte size özel kasaya bırakabilirsiniz.

 

Marmaris Su Parkı

Harika bir manzaraya sahip olan su parkımız sozonu mayıs ayı başında açıp ekim ortasında kapatmaktadır. Sabah 10:00’dan akşam 18:00’e kadar açıktır. Sizleri sabah servislerimizle aldığımız gibi akşamda tekrar sizleri otellerinize bırakacağız. Su parkında toplamda 9 adet farklı çeşitlerde su kaydırağı, dalga havuzu, içinde çocuklarınızın eğlenmekten çok keyif alacağı farklı bir dizaynı olan kaydıraklı büyük bir çocuk havuzu, dinlenme havuzu bulunmaktadır.

Sabahtan akşama kadar aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız Marmaris’in en büyük ve en güzel manzaraya sahip su parkı tam sizlere göre olacaktır.

İster su kaydıraklarında eğlenin, ister çocuğunuzla büyük bir çocuk havuzu içindeki eğlence alanında zaman geçirin, ister şezlongunuzu yeşil çimlerinizin üstüne koyup dinlenin. Her şekilde tüm stresten uzak aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel zaman geçireceksiniz.

 

Marmaris Aqua Dream Water Park      

 

Yanımda ne getirmeliyim?: Güneş gözlüğü, Havlu, Güneş kremi, Mayo, Fotoğraf Makinesi.

Kredi Kartı Olmadan Ödeme:

Kredi kartsız ödeme için lütfen bizimle 0 534 403 04 50 numaralı telefondan ya da reservation@astral.com.tr adresinden iletişime geçin. Bize ulaşın, tatil planınızı anlatın sizlere güzel bir tatil için yardımcı olalım.

 

tavsiye ediyoruz

 

Bol eğlenceli turlarımızdan seçmeler: Marmaris Go KartMarmaris Denizaltı TuruMarmaris Tekne Turu


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00 / 11:00 / 12:00 / 13:00 / 14:00
Dönüş Saati : Akşam 17:30'a kadar.
Süre : Aqua Dream Su Parkı akşam 17:30'a kadar açık.

Marmarisin En Büyük Su Parkı

Aqua Dream Su Parkı Marmaris’te bulunan tüm su parklarının en büyüğü ve manzara bakımından da en muhteşem manzaraya sahip su parkıdır. Su kaydıraklarına çıktığınız zaman da, restaurantta yemek yerken de bu muhteşem manzara sizleri gülümsetecektir.

Marmaris Aqua Dream Su Parkı

Neden Aqua Dream Su Parkı?

Her yaştan herkesi eğlendirmeyi iyi bilen bir su parkında eğleniyor olacaksınız. Çocuğu olan aileler büyük bir çocuk havuzu kenarında çocukları havuz içindeki eğlence alanında oynarken kendileri şezlonglarında çocuklarını izleyebilirler. Büyükler ise 9 farklı kaydırakta ve dalga havuzunda eğlenceli vakit geçirebilirler. Güneş size sıkıntı veriyorsa, Marmaris rüzgarının bol olduğu gölgesi bulunan restaurantta vakit geçirebilirler.

Marmaris Aqua Dream Su Parkı

Ulaşımı Düşünmeyin, bırakın biz sizin için halledelim.

   Bu kadar güzel bir gün yaşamanız için Aqua Dream Su Parkı ulaşımınızı bırakın biz halledelim. Sabah sizleri otelinizden alıp akşam tekrar sizleri otellerinize bırakacağız. Siz sadece eğlenmeye odaklanın.

Transfer Private minibus

 

Fiyata Dahil Olanlar:


Marmaris Aqua Dream Su Parkı giriş ücreti - Ücretsiz Otel Transferi - Havuzlar ve su kaydırakları - Tüm sigortalar


Fİyata Dahil Olmayanlar:


Kişisel harcamalar - Yiyecek ve içecekHenüz yorum yapılmamış.