Hisarönü Tekne Turu


Türkiye’de bulunan tüm turistik bölgelerden farklı bir güzelliğe sahip olan Marmaris, kendi içinde de farklı güzelliklere sahiptir. Hisarönü Tekne Turu bu güzelliklerin içinde eşsiz bir öneme sahip olan Hisarönü Körfezinde gerçekleştirilen bir turdur. Marmaris’e gelen özellikle yerli misafirlerimizin en gözde turlarından biridir. Marmaris’e gelen misafirlerimize Marmaris Tekne Turu öneriyoruz ancak Marmaris Hisarönü Tekne Turu gelen misafirlerimiz için ayrı bir öneme sahiptir. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.Hisarönü Tekne Turu Fiyatlar 2024

Hisarönü Tekne Turu Fiyatları 2024 yaz sezonu için kişi başı 800 Türk Lirasıdır. 12 yaş ve üzeri yetişkin olarak ücretlendirilir. 7-11 yaş arası 400 Türk Lirasıdır. 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Marmaris Hisarönü Tekne Turu

Marmaris’ten yarım saat uzaklıkta bulunan Hisarönü körfezinde bekleyen teknemize gitmek için servislerimiz sizleri otellerinizden alacaktır. Hisarönü Tekne Turu için Yarım saatlik yolculuk süresinde Marmaris’in eşsiz manzarasını tepeden görme imkanı bulacaksınız. Bu kısa yolculuk sırasında ayrıca yol üzerinde sık kızıl çam ormanlarını da göreceksiniz.

Bu kısa ama güzel yolculuktan sonra tüm dünyaca ünlenmiş Hisarönü Kız Kumu plajında sizi bekleyen teknemize varmış olacaksınız. Teknemiz tüm misafirlerimizi aldıktan sonra limandan ayrılacaktır. Teknemiz limandan ayrılır ayrılmaz Ege Denizinin eşsiz güzellikleri sizleri büyülemeye başlayacaktır.

 

Hisarönü Tekne Turu       Hisarönü Tekne Turu

Hisarönü Tekne Turu

Berrak ve turkuaz mavi sularda yüzmek ve teknede güneşlenmek sizleri tüm stresinizden uzaklaştıracaktır. Aileniz ve sevdiklerinizle muhteşem bir gün geçirebilmek şuanda sizin elinizde. Yaz dönemi Marmaris Hisarönü Tekne Turu en gözde turlardan biri olduğu için rezervasyonunuzu hemen yapıp yerinizi şimdiden ayırtmakta fayda var.

Tur ücretine teknede öğle yemeği ve gün boyu içecekler dahildir. Aileler için öğle yemeği ve içeceklerin tur ücretine dahil olması ayrı bir rahatlık.

Teknemiz gün boyu dört ve ya beş masmavi ve berrak koylarda yüzme molası verecektir. Bu koyların birinde teknede öğle yemeği verilecektir. Program içerisinde ziyaret edilecek olan koyla; Kız Kumu, Tavşan adası, Dişlice, Akvaryum Koyu, Kamelya Adası ( adada tarihi kilise ziyareti ve fotoğraf molası), Selimiye Altınkum.

Yüzme molalarından biri olan Kamelya Adası bölgede ayrı bir öneme sahiptir. Adada hala ayakta olan bir Yunan Manastırı bulunmaktadır. Önünde ise bir dilek ağacı bulunmaktadır. Yüksekçe bir noktada bulunan bu manastır muhteşem bir manzaraya sahiptir. Dilek ağacına kurdele bağlayıp dilek diledikten sonra bu muhteşem manzarada fotoğraf çekilmenizi tavsiye ederiz.

Gün sonunda harika bir tur geçirmenin mutluluğu ile tekrar teknenin sabah kalktığı limana geri dönülecek ve sabah sizleri otellerinizden alan servislerimiz ile sizleri tekrar otellerinize bırakacağız.

Birlikte getirmenizi tavsiye ederiz: Havlu, Güneş Kremi, Fotoğraf Makinesi, Güneş Gözlüğü.

 

Kredi Kartsız Nasıl ödeme yapabilirim?

Bunun için bizleri (0252) 411 03 67 )  numaralı rezervasyon hattımızdan aramanız yeterli olacaktır.

 

tavsiye ediyoruz

 

Marmaris Tekne Turu nasıl diye merak ediyorsanız eğer lütfen burayı tıklayın..


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00
Dönüş Saati : 16:30 - 17:00
Süre : 7 SAAT

Hisarönü Tekne Turu kimler için uygun bir tur?

Marmaris Hisarönü Tekne Turu her yaş için uygun bir tur olması ile birlikte genelde çocuklarınız için apayrı eğlenceli bir tur olacaktır. Yaşlı misafirlerimizi güneş etkiliyorlarsa eğer onları teknemizin alt katında, gölgede misafir edebilliyoruz. Dolayısıyla tüm aile, hangi yaşta olursa olsun gönül rahatlığı ile tura katılabilirler.

Hisarönü Tekne Turu

 

Sınırsız İçecekler  ve Öğle Yemeği

Ege Adaları Turu olarak ta bilinen turumuzda sınırsız içecek ve öğle yemeği tur fiyatına dahildir. Tüm gün boyu sınırsız şarap, bira ve meşrubatlar yanı sıra, çay, kahve ve su ödemiş olduğunuz fiyata dahildir. Öğle yemeğinde ise tavuk ya da köfte eşleğinde makarna ve salata verilmektedir.

hisarönü tekne turu

 

Ücretsiz Otel Servisi

Tura katılmak istiyorsunuz ancak tekneye nasıl gideceğim diye mi düşünüyorsunuz? Buna hiç gerek yok. Sizleri sabah otellerinizden aldığımız gibi öğleden sonra tur bittiğinde tekrar sizleri otelinize bırakacağız. Siz sadece eğlenmeye ve gününüzü güzel geçirip stres atmaya bakın. Gerisini biz hallederiz.

Transfer Private minibus

Fiyata Dahil Olanlar:


Otel Transferi - Sınırsız içecek ( Kola, Fanta, gazoz, Nescafe, Çay, Su ) Teknede Türkçe bilgilendirme, Öğle yemeği.


Fİyata Dahil Olmayanlar:


Kişisel harcamalar - Alkollü İçeceklerHenüz yorum yapılmamış.