Alanya Tekne Turu


Alanya tekne turu ile yerli ve yabancı misafirlerimiz Alanya’nın güzelliklerini denizden görme imkanı bulacaktır. Birçok misafirimizin Alanya Tatili sırasında katıldığı en popüler Alanya Turları içinde listenin en başındaki turdur. Turumuz 2 paket olarak satıştadır. Öğle Yemeği ve Alkolsüz içecekler dahildir ve tur ücreti 600 TL’dir. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.Alanya Her şey Dahil Tekne Turu

Tekne Turu eğlenceli ve keyifli bir gün geçireceğiniz  7’den 70’e tüm misafirlerimizin katılabileceği bir turdur. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte muhteşem yüzme molalarıyla tüm yılın stresini üzerinizden atacaksınız. Aynı zamanda Alanya Kalesi, Alanya tersanesi güzellikleri ile gözlerinizi kamaştıracak. Yerli ve yabancı misafirlerimiz Alanya’nın tarihi güzelliklerini denizden görmekten büyük heyecan duymaktadır. Sizleri de bu heyecana ortak olmaya çağırıyoruz.

alanya tekne turu

Alanya Günübirlik Tekne Turu

Alanya Tekne Turu için teknemiz Alanya Limanından kalkmaktadır. Alanya dışından gelen misafirlerimiz ile limanda buluşmaktayız. Limanda misafirlerimizin araçlarını park edeceği otopark bulunmaktadır.

Alanya tatiliniz sırasında Tekne Turu listenizin ilk başında olmalıdır. Çünkü bu muhteşem Tekne Turuna öğle yemeği ve almış olduğunuz paket türüne göre alkollü ve alkolsüz içecekler dahil olacaktır. Çocuklu aileler içinde sıradan tekne turuna göre farklı sürprizler bulunmaktadır.

Alanya Tekne Turu Gezilen Koylar

Alanya Tekne Turu Rotası: Alanya Kızıl Kule ve tersane önünde ilk yüzme molası. Sonrasında sırasıyla Korsanlar Mağarası, Aşıklar Mağarası ve sonrasında atlama şovu sonrası akvaryum koyunda balıkları izleme. İkinci yüzme molası Cleopatra Plajında verilir. Korsan teknemizde iseniz ikinci yüzme molası sonrasında çocuklar için yüz boyama ve çocuk animasyonu başlar. Korsan bandanaları takılır ve çocuklar için ödüllü yarışmalar yapılır. Rezervasyonunuz sırasında Alanya Korsan Tekne Turu isteğiniz olursa mutlaka bizi arayarak bilgi veriniz.

Animasyon sonrası sakin bir koy seçilir ve öğle yemeği ikram edilir. Yemekte misafirlerimize  Tavuk, köfte, salata, pilav ve mevsim meyvesi ikram ediyoruz. Yemekten sonra teknemiz açık denize hareket eder. Animasyon sırası yetişkinlerdedir bu sefer, köpük partisi ve yarışmalar yapılır. Teknemiz saat 15:00’de limana yanaşır.

Alanya Her şey Dahil Tekne Turu Tavsiyesi

Sizlere turumuza katılmadan önce bazı tavsiyelerimiz olacak. Güzel bir gün geçirmek isteyen misafirlerimize tavsiyelerimiz ile daha eğlenceli bir tur geçirmesini umuyoruz.

 • Yüzme molası verileceğinden mayo ve şortunuzu mutlaka getiriniz. Ayrıca kişisel havlunuzda mutlaka yanınızda olsun.
 • Gün boyunca bu kadar güzelliğin fotoğrafını çekeceğinizden telefonunuzun şarjının dolu olduğuna emin olun.
 • Mümkünse power bank gibi mobil şarj aletinizi dolu şekilde getirin.
 • Suyun altıda en az üstü kadar güzel olacağından mutlaka deniz gözlüğünüzde yanınızda olsun.
 • Güneşin yakıcı sıcağından korunmak için mutlaka koruyuculu bir güneş kremi yanınızda olsun.
 • Güneş gözlüğünüzü de çantanıza mutlaka koyun.

 

*** Sizlere bir başka tekne turu daha önermek istiyoruz. Alanya Özel Tekne Turu için lütfen burayı tıklayınız


Kalkış yeri : Alanya
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00
Dönüş Saati : 15:00
Süre : 5 SAAT

Alanya Tekne Turu Nereden Kalkıyor?

Teknemiz Alanya Limanından kalkmaktadır. Tekne turuna katılacak olan misafirlerimiz kendi araçları ile geldiklerinde limanda bulunan otoparka araçlarını koyabilirler. Otopark ücretlidir.

alanya tekne turu

Alanya Tekne Turu Rotaları ve Molalar

Alanya Tekne Turu ile gezilen yerler sizleri adeta büyüleyecektir. Alanya Tekne Turu sırasında ziyaret edeceğiniz yerler sırasıyla aşağıda yazmaktadır.

 • Alanya Kızıl Kule ve Alanya Tersane önünde ilk yüzme molası.
 • Korsan mağarası:
 • Aşıklar Mağarası:
 • Atlama şovu
 • Akvaryum koyunda balıkları izleme
 • Alanya Kleopatra Plajında ikinci yüzme molası
 • Açık denizde seyir
 • Çocuk Animasyonları
 • Yetişkin animasyonları

alanya tekne turu

Alanya Tekne Turu ve Rezervasyon

Alanya Tekne Turu rezervasyonunu iki şekilde yapabilirsiniz. İsterseniz rezervasyon adımlarını izleyip kredi kartınızla turumuzu satın alabilirsiniz. kredi kartı ile turumuzu satın aldığınızda kart harcamasında şirketimizin adı Astral Turizm olarak çıkacaktır. Eğer internet ortamında kredi kartınızı kullanmak istemiyorsanız bize +90 534 403 0 450 numaralı rezervasyon telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. 

Sizlere şimdiden iyi tatiller diliyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar:


MUHTEŞEM BİR TEKNE TURU - ÖĞLE YEMEĞİ ( TAVUK, KÖFTE, SALATA, PİLAV, MEVSİM MEYVESİ ) - LİMİTSİZ ALKOLSÜZ İÇECEKLER - TÜM SİGORTALAR


Fİyata Dahil Olmayanlar:


FOTOĞRAF - DVD - KİŞİSEL HARCAMALARHenüz yorum yapılmamış.