Alanya Özel Tekne Turu


Alanya Özel Tekne Turu ya da diğer tabirle Alanya Özel Tekne Kiralama  sadece aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte çıkabileceğiniz bir turdur. Özel tekne turumuzda teknede sizden başkası olmayacak. Teknemiz 12 kişiliktir ve 24 metre uzunluğundadır.  Otel servisi ekstradır. Otel servisi ücreti 12 kişi için gidiş dönüş olarak 1.250 TL’dir. Lütfen bizleri aradığınızda ekstra otel transferi isteğinizi belirtiniz.Alanya Özel Tekne Turu

Alanya Özel Tekne Turu kalabalık tekne turlarını tercih etmeyen yerli ve yabancı misafirlerimiz en çok tercih edilen Alanya Tekne Turları içerisinde liste başı bir turdur.  Teknemiz lüks motor yat sınıfı bir teknedir. Sizlerin rahat edebilmesi ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için özel olarak dizayn edilmiştir. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli ve huzur bir gün geçireceğinize eminiz.

Alanya Özel Tekne Turu 

Alanya Özel Tekne Turu Programı

Turumuz 3 şekilde yapılmaktadır. Misafirlerimiz aşağıda yazacağımız tur şekillerinin kendilerine uygun olanı seçmektedirler.

1.Seçenek: Gündüz turu adını verdiğimiz turumuz sabah 10:00 ile 15:00 arasında 5 saatlik bir program çerçevesinde organize edilmektedir.

2.Seçenek: Mehtap ve Sunset turu adını verdiğimiz turumuz saat 16:00 ile 20:00 arasında toplam 4 saatlik yapılmaktadır.

3.Seçenek: Tur saatlik ücret üzerinden fiyatlandırılır.

Alanya Gündüz Tekne Turu

Sabah 10: ile 15:00 arasında yapılan turdur. Alanya limanından hareket edildikten sonra tarihi Kızıl Kule ve Tersane önünde ilk yüzme molası verilir. Daha sonra Korsanlar Mağarası, aşıklar Mağarası ve Alanya Akvaryumda balıklar izlenir. İkinci yüzme molası Cleopatra Plajında verilir. İkinci yüzme molası bittikten sonra sakin bir koyda öğle yemeği servis edilir. Öğle yemeği verildikten sonra açık denize çıkılır ve dönüş yoluna geçilir. Dönüş yolunda 2 noktada daha yüzme molası verilir. Saat 15:00’de Alanya Limanına dönmüş olunur.

Alanya Mehtap ve Sunset Turu

Alanya Mehtap ve Sunset Turu gündüz turundan farklıdır. Alanya Limanından saat 16:00’de hareket edilir. tarihi Alanya Kızıl Kule ve tersane önünde ilk yüzme molası verilir. Daha sonra sırasıyla Korsanlar Mağarası, Aşıklar Mağarası ve Atlama şovu, Alanya akvaryumda balıklar izlenir. Ardından ikinci yüzme molası Cleopatra Plajında verilir. İkinci yüzme molasından sonra sakin bir koyda muhteşem gün batımı eşliğinde akşam yemeği servis edilir. Yemekten sonra dönüş yoluna çıkılır ve turumuz saat 20:00’de Alanya Limanında bitmektedir.

Saatlik Özel Alanya Tekne Turu

Saatlik Özel Alanya Tekne Turu istenilen saate göre tersane ve Alanya Kalesi çevresinde gezdirilir. 1 yüzme molası verilir. 2 ya da 3 saatlik turlarda kaptanımız sizlerin isteği ve denizin isteğinize uygun olup olmamasına göre rota belirler. Alternatif olarak Cleopatra Plajı yüzme molası ve Alanya Kalesi yüzme molası eklenebilir.

Bu sayfadaki tur bedeli gündüz organize ettiğimiz 5 saatlik turumuz içindir. Diğer tip Alanya Özel Tekne Turu ve detaylı fiyat bilgisi için lütfen bizleri 0534 403 0 450 numaralı telefonumuzdan arayın.

Rezervasyon yapmadan Önce;

Alanya Özel Tekne Turu rezervasyonu yapmadan önce tur günü tekne müsait olup olmadığını sormak için bizi arayın.

İptal, iade ve ön ödeme politikamız:

Misafirlerimizden rezervasyon yapacağı zaman tur ücretinin yarısını kaparo olarak almaktayız. Misafirlerimiz belirttikleri gündeki tur başlangıç saatinden 2 hafta öncesine kadar turun geri kalan kısmı alınmaktadır. 2 hafta öncesinde turu iptal etmek isteyen misafirlerimize hiç bir kesinti yapmadan aldığımız miktarı geri ödemekteyiz. Ancak belirtilen 2 haftalık zaman içerisine girildiğinde misafirlerimiz iptal etmek istediklerinde kaparo bedeli kesilip kalan miktar misafirlere ödenecektir. Ödemeyi geri almak istemeyip sadece tur gününü değiştirmek istediklerinde misafirlerimize ‘ belirtilen tur günü uygun ise ‘ ücret kesintisi ya da ekstra ücret almadan değişikliği memnuniyetle yapmaktayız.


Kalkış yeri : Alanya
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00
Dönüş Saati : 15:00
Süre : 5 SAAT

Alanya Özel Tekne Turu Programı

Alanya Özel Tekne Turu için Alanya Özel Tekne Kiralama da diyebiliriz. Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda 3 çeşit Alanya özel tekne turu programı hazırladık. dilerseniz sabah 10:00 öğleden sonra 15:00 arası 5 saatlik turumuza katılabilirsiniz. Ben o kadar erken saatte katılmak istemiyorum derseniz sorun değil. Saat 16:00 ile 20:00 arasındaki turumuzda sizleri için bir alternatif olabilir. Eğer daha kısa bir tur istiyorsanız Alanya saatlik özel tekne kiralama sizin için farklı bir seçenek olacaktır.

Alanya Özel Tekne Turu menüsü

Turumuz özel olduğu kadar menümüzde siz değerli misafirlerimiz için özel seçilmiştir. Menümüzde balık, köfte, tavuk, salata, pilav, rus salatası, yaprak sarma, şakşuka, ve mevsim meyvesi bulunmaktadır. Yemeklerimiz hijyenik koşullarda yapılır ve ev yemeği tadındadır. İçecekler ise limitsiz olarak kola, fanta, bira, şarap, çay, kahve ve su ikram edilmektedir.

Alanya Özel Tekne Turu Fiyat ve Rezervasyon

Alanya Özel Tekne Turu fiyatları 3 seçenek içinden hangisini seçeceğinize göre değişmektedir. Saat ve saatlik olarak değiştiğinden fiyatlarda değişecektir. Bu sayfadaki fiyat saat 10:00 ile 15:00 arasında yapılan gündüz turu için geçerlidir. Diğer tur seçenekleri fiyatları ve detaylı bilgi için bize 0242 745 02 22 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Merak etmeyin; tüm tur seçenekleri sizleri tüm yılın stresinden uzaklaştıracak kadar güzeldir. 

 

Sizlere şimdiden iyi tatiller dileriz.

Fiyata Dahil Olanlar:


HARİKA BİR TEKNE TURU - ÖĞLE YEMEĞİ ( BALIK, KÖFTE, TAVUK, SALATA, PİLAV, MAKARNA, RUS SALATASI, YAPRAK SARMA, ŞAKŞUKA, MEVSİM MEYVESİ ) - İÇECEKLER ( KOLA, FANTA , BİRA, ŞARAP, ÇAY, NESCAFE )


Fİyata Dahil Olmayanlar:


EKSTRA HARCAMALAR - DİĞER ALKOLLÜ İÇECEKLER - OTEL TRANSFERİHenüz yorum yapılmamış.