Alanya Jeep Safari


Alanya Jeep Safari

Alanya Jeep Safari Turu yerli ve yabancı misafirler tarafından en çok talep gören eğlence ve doğa turlarımız arasında yer almaktadır. Alanya Jeep Safari Turu ile birlikte Alanya’nın şehirden uzak eşsiz manzarasına tanıklık edebilecek ve Toros Dağlarının muhteşem manzarasını keşfedebileceksiniz. Özellikle adrenalin ve macera meraklısı misafirlerimizin heyecan dolu bir gün geçirebilmeleri adına Alanya Jeep Safari turumuz güzel bir seçenek olacaktır. Turumuz eğlence ve adrenalinin yanı sıra bir o kadar da kültür turudur. Alanya’ya özgü muz ve portakal bahçelerini de bizzat görebileceğiniz turumuzda doğanın keyfini süreceksiniz. Ayrıca sıcak yaz aylarında Alanya Dimçayı  üzerinde verdiğimiz yemek ve dinlenme molasında havuza ve nehre girerek serinleme imkanı da bulabileceğiniz Alanya Jeep Safari turumuzda üstü açık (Land Rover) jeeplerimizde tam yetki ve belgeye sahip şoförlerimiz tur boyunca sizlere eşlik edeceklerdir. Alanya’yı yüksekçe bir tepeden görebileceğiniz ve bu anları fotoğraflayabileceğiniz Seyir Terası molasının siz misafirlerimizin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Aşağıdaki Tıkla Ara butonuna basıp kolayca bizleri arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.Alanya Jeep Safari Detayları

Turumuz sabah saatlerinde üstü açık jeeplerle (Land Rover) misafirlerimizin konakladığı tesislerden alınması ile başlar. Tura katılacak tüm misafirler toplandıktan sonra Alanya şehir merkezinde buluşulur.

Buradan Alanya’yı hakim bir tepeden gören Seyir Terasına doğru hareket edilir. Seyir terasında siz misafirlere çay, kahve ya da meyve suyu ikram edilir. Burada gün boyunca ne yapılacağı ve tur programı hakkında bilgiler verilir.

 

Alanya jeep safari turu Alanya jeep safari turu

 

Daha sonra Alanya’nın yaklaşık 40 km doğusunda bulunan köylere doğru yola çıkılır. Yol üzerinde çeşitli meyve bahçeleri ve Toros Dağlarının eşsiz manzarasına tanıklık edip şehir hayatından uzak tertemiz havayı teneffüs edebileceksiniz. Güzergah üzerindeki bir köyde köy evi ziyareti yapıp köy hayatına dair gözlemlerde de bulunabileceksiniz.

Köy ziyaretinden sonra bir süre arazi yolundan gidip öğle yemeği ve dinlenme molası vereceğimiz Obaçay mevkiine geliriz. Burada yaklaşık 2 saat öğle yemeği, dinlenme ve yüzme molası yaptıktan sonra otellere dönmek üzere jeeplerle yola çıkılır.

   Öğle yemeğinde çocuk menüsü ve vejetaryen misafirlerimiz için de çeşitli seçenekler sunulmaktadır.

Dâhil Olan Hizmetler

  • Transfer
  • Öğle Yemeği ( tavuk şiş ya da köfte, pilav,salata)

Dâhil Olmayan Hizmetler

  • İçecekler
  • Fotoğraf ve DVD
  • Kişisel harcamalar

Bilmeniz Gerekenler

Bölgenin yaz aylarında çok sıcak olması nedeniyle yanınızda güneş kremi bulundurmanızı, şapka ve rahat ayakkabıları tavsiye ediyoruz. Öğle yemeği aldığımız tesiste kredi kartı geçerlidir.

Blog sayfamızı görmek ister misiniz? Lütfen tıklayınız.


Kalkış yeri : Alanya
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 09:00
Dönüş Saati : 16:00
Süre : 7 SAAT

Alanya Dim Çayı

Alanya Jeep Safari Turu sırasında öğle yemeği alacağımız yer Dim Çayı üzerindedir. Yemek molası, yüzme molası ile bu doğal ortamda çok rahatlayacaksınız.

Alanya Jeep Safari Turu

 

 

Fiyata Dahil Olanlar:


Otel transferi - Öğle Yemeği ( Tavuk şiş ya da Köfte + Pilav + Salata )


Fİyata Dahil Olmayanlar:


Tüm içecekler + Fotoğraf ve DVD + Kişisel HarcamalarHenüz yorum yapılmamış.