Alanya Hamam Turu


Alanya Hamam Turu

Doğu kültürü olan banyo ve hamamın başlangıcı yaklaşık 5000 yıl öncesine dayanmaktadır. Arapçada sıcak anlamına gelen Hamam kelimesi ismini buradan almaktadır.
Tatilinizin başında günlük hayatın yorgunluğundan kurtulmak, üzerinizdeki gerginliği atmak ve biraz nefes almak istiyorsanız Alanya Hamam Turu sizin için en iyi seçenek olacaktır. İyi ve kalıcı bir bronz tene sahip olmak istiyorsanız Alanya’da bulunan hamamımızı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Alanya Hamam Turu ile cildiniz çok daha iyi temizlenmiş olacak, ölü hücrelerden arındırılacak, vücudunuz çok daha güzel bronzlaşacak şekilde hazır hale gelmiş olacaktır. Ayrıca, solunum sisteminiz ve kan dolaşımınız açısından da yararlarını göreceksiniz.

Alanya Hamam Turu Detayları

Alanya Hamam Turu aldığınızda, ilk olarak 20-25 dakikalık sauna sefanız başlar. Saunanın hemen ardından göbek taşında uzanarak doyasıya dinlenme imkânı bulacağınız 20 dakikalık bir zaman geçirirsiniz. Ardından profesyonel masörler tarafından kese ve köpük masajının keyfini çıkaracaksınız.

Köpük masajının ardından 20 dakikalık bir dinlenme molası sırasında size ikram edilecek içecek ve meyveleri tadabilirsiniz. Bu sırada yüzünüze uygulanacak olan maske ile cildiniz temiz gözenekler sayesinde nefes alacak.

Alanya hamam turu Alanya hamam turu

Dinlendikten sonra tüm yorgunluğunuzu alacak ve rahatlayacağınız aromatik yağ masajı sizi bekliyor olacak. Ayrıca tesisimizde bulunan buhar banyosundan da ücretsiz yararlanmak mümkün olacaktır.

İnsanların tatile çıktığında bunu stresten uzaklaşmak ve tatil süresi boyunca rahatlama amacıyla vakit geçirmek istediğini biliyoruz ve farkındayız.  İşte tamda bu yüzden sizlere Alanya Hamam Turunu öneriyoruz. Bu tur ile tatilinize iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız. Tüm yıl boyunca yaşadığınız yerdeki trafik ve şehrin stresini üzerinizden atmak için iyi bir fırsat olacaktır. Bedeninize özen göstermiş olduğunuz kadar ruhunuza da özen göstermiş olacaksınız.

 

Dâhil Olanlar

  • Otel Transfer
  • Kese
  • Köpük Masajı
  • Yüz Maskesi
  • İçecek ve meyve ikramı
  • 30 dk. Aromatik Yağ masajı

Dâhil Olmayanlar

  • Ekstra masaj  – ekstra Spa – bakım ve güzellik hizmetleri

Bilmeniz Gerekenler

Bayanlar  için kadın masaj görevlilerimiz mevcuttur.

Solunum güçlüğü çeken ve hamileler için tavsiye etmiyoruz.

Rahat hareket edebilmek amacıyla tüm hizmetler boyunca mayonuzu giyebilirsiniz.

 

tavsiye ediyoruz Diğer Alanya Turlarını görmek istiyorsanız lütfen tıklayınız.


Kalkış yeri : Alanya
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00
Dönüş Saati : 14:00
Süre : 2 Saat

Fiyata Dahil Olanlar:


Kese Köpük Masajı Yüz Maskesi İçecek ve meyve ikramı 30 dk. Aromatik Yağ masajı


Fİyata Dahil Olmayanlar:


Ekstra masaj ve ekstra Spa, bakım ve güzellik hizmetleri İkram dışı İçeceklerHenüz yorum yapılmamış.

Call Now ButtonCall Now!