Alanya Atv Safari


Alanya Atv Safari eğlenceli olduğu kadar adrenalin dolu bir turdur. Toz, çamur ve su. Kirlendikçe daha da eğlenecek, eğlence arttıkça adrenalin seviyenizde artacak. Alanya Safari turları içerisinde en popüler olan aktivitedir. Bu heyecana katılmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki rezervasyon telefonunu aramak olacaktır.


REZERVASYON İÇİN: 0532 285 63 95


Alanya Atv Safari Turu

Alanya Atv Safari Turu her yaştan misafirlerimizin katılabileceği heyecan dolu bir turdur. Heyecan ve adrenalin sever yerli ve yabancı misafirlerimizin en popüler Alanya Turları listesinin en tepesindedir. Her bir misafirimizi otellerinden almaktayız. Tur ücretine otel servisi, emniyet ekipmanları ve özel olarak hazırlanmış atv safari ehliyeti dahildir. Araçlarımızı 1 araç 1 sürü olarak kullanabileceğiniz gibi 1 araç 1 sürücü yanında 1 yolcu da eklenebilmektedir.

alanya atv safari

Alanya Atv Safari Fiyatları ve Rezervasyon

Alanya Atv Safari Fiyatları ve Rezervasyon başlığı altında nasıl rezervasyon yapacağınızı anlatacağız. Öncelikle rezervasyon yapmak için bizleri yukarı yazan telefonumuzdan aramanız yeterli olacaktır. Safari Turu için kaç kişinin yolcu kaç kişinin sürücü olacağını bizlere belirtiniz. Örnek olarak 5 kişiyseniz eğer, 3 kişi birer araç kullanacak, diğer 2 kişi 1 sürücü ve 1 yolcu olacak gibi ayrıntılara ihtiyacımız var. Tur tarihini de belirlediğiniz de  bu müthiş heyecana için yerinizi ayırtmış olacaksınız. Atv Safari fiyatımız 1 araç 1 sürücü için 230 TL, 1 araç 1 sürücü ve 1 yolcu için 350 TL olmaktadır. Ek yolcu farkı 120 TL’dir.

Alanya Atv Safari Programı

Alanya Atv Safari Programı sabah tüm misafirlerimizi otellerinden ya da otele yakın noktalardan servislerle alma ile başlar. Servisler misafirlerimizi safari merkezine getirdiğinde profesyonel eğitmenlerimiz tur hakkında bilgi vermektedir. Gerekli emniyet tedbirleri alınıp teçhizatların misafirler tarafından eksiksiz giyildiğine emin olunduktan sonra kısa test sürüşü yapılır.

Daha sonrasında konvoy halinde tura çıkılır. Ormanlık alanda 5 dakika mola verildikten sonra tekrar özel yollardan parkura devam edilir. Dim Çayında piknik alanda bir yüzme ve dinlenme molası daha verilir. Moladan sonra farklı bir yoldan safari merkezine geri dönülür. Özel hazırlanmış atv safari ehliyetleri dağıtıldıktan sonra misafirlerimizi dönüş için otel servislerimize bindiriyoruz.

Daha fazla bilgi için DETAYLAR sekmesini tıklayınız.

 

*** Size bu heyecan yetmez ise birde Alanya Jeep Safari Turu sayfamızı inceleyin.


Kalkış yeri : Alanya
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi
Kalkış Saati : Seans saatine göre değişmektedir.
Dönüş Saati : Seans saatine göre değişmektedir.
Süre : 3 SAAT

Alanya Atv Safari Turu Tavsiyeler

Alanya Atv Safari Turu tavsiyeler başlığı altında sizlere tura çıkmadan önce nasıl bir hazırlık yapmanız gerektiğini anlatacağız. İlk tavsiyemiz giyeceğiniz kıyafetlerin çamur olup, tozlanıp ıslanacağını bilmeniz gerektiğidir. Bu sebeple rahat ve eski kıyafetler giymeniz gerekmektedir. Ayakkabı seçimi konusunda da suya dayanıklı sandalet tarzı tercih etmeniz faydalı olacaktır. Güneş kremi ve güneş gözlüğünüzü de yanınızda bulundurun. Dim çayı üzerinde yarım saatlik yüzme ve dinlenme molası verileceğinden yanınıza mayonuzu ya da şortunuzu alabilirsiniz. Suya çamura dayanıklı bir sırt çantası içine ihtiyaçlarınızı koyabilirsiniz. Birde Dim Çayında yüzecekseniz kişisel havlunuza da sırt çantanıza koymanızı tavsiye ederiz.

alanya atv safari

Alanya Atv Safari Turu Güzergahı

Alanya Atv Safari Turu Güzergahı üzerinde tur başlamadan önce tüm misafirlerin güvenlik teçhizatları kontrol edilir. Test sürüşü yapıldıktan sonra misafirler konvoy halinde orman parkuruna doğru yola çıkarlar. Toplam sürüş 20 kilometre sürmektedir. Yarım saatlik Dim Çayı yüzme molası ile birlikte toplamda 2 saatlik bir sürüş parkuru misafirleri beklemektedir. İlk mola 5 dakika sürecektir. ikinci mola ise Dim çayında Yüzme ve dinlenme molası olarak verilecektir. Yüzme molasından sonra Safari merkezine doğru farklı bir rotadan dönüşe geçilecektir. Safari merkezine gelindiğinde burada duş ve wc ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Soyunma kabinleri de bulunmaktadır. Tur süresince profesyonel fotoğrafçılarımızın çektiği video ve fotoğraflar ekstra olarak misafirlerimize sunulmaktadır. Kısa bir aradan sonra misafirler otel servislerimiz ile otellerine geri dönüşe geçmektedir.

 Alanya Atv Safari Turu ve Eğlence

Alanya Atv Safari Turu ve Eğlence bir bütündür. Adrenalin ise bu turun tamamlayıcısıdır. Bu turda belirli yaş kuralları da bulunmaktadır. 14-17 yaş arası misafirlerimiz Atv araçlarına ebeveynleri ile yolcu olmaları şartı ile binebilirler. 18 yaş ve üstü herkes sürücü olabilir. Atv araçlarını sürmek için ehliyet şartı aranmamaktadır. Alanında profesyonel eğitmenlerimizin tur öncesi anlattığı tüm güvenlik kullarına uymanız hem sizin hem de tur sırasında konvoyda bulunan diğer misafirlerin de güvenliği için çok önemlidir.

 

 

Fiyata Dahil Olanlar:


OTEL SERVİSİ - GÜVENLİK EKİPMANLARI - ATV SAFARİ SÜRÜŞÜ - TÜM SİGORTALAR - PROFESYONEL EĞİTMENLER


Fİyata Dahil Olmayanlar:


DVD - FOTOĞRAF VE KİŞİSEL HARCAMALARHenüz yorum yapılmamış.