Marmaris Tekne Turları

9 Haziran 2020

Marmaris Tekne Turları, Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu ve ya Marmaris Özel Tekne Kiralama. Adı ne olursa olsun Marmaris’in eşsiz koylarını gezmek her zaman keyifli olacaktır. Ancak bu yazımızda sizlere bu kadar alternatifin içerik olarak ne farkı olduğunu anlatmaya çalışacağız.

 

Marmaris Tekne Turları

Marmaris Tekne Turları olarak söylendiği zaman turunuza sadece yemek dahil olduğunu bilmelisiniz. Yani içerik olarak otel servisleri, Güzel bir tekne turu, öğle yemeği dahil olan bir tur programıdır. Tur boyunca tüm içecekler ekstra olacaktır. Buna su, çay ve kahve de dahildir, yani ekstradır. Fiyat bakımından tekne turları içinde en makul fiyata sahip tekne turudur. Bazı teknelerde karma tip tekne turu olmaktadır. Size girişte tekne turu tipine göre bileklikler verilir ve bu bilekliklerden hangi tip tur yolcusu olduğunuzu anlarlar.

Bu şekilde olması aslında iyi bir durumdur çünkü bu sayede her bütçeye göre tekne turu olabilmektedir.

 

 

Marmaris Yarı Herşey Dahil Tekne Turu

Bir önce anlattığımız tekne turundan farklıdır. Buna binayen fiyatı da biraz farklıdır. Yine aynı şekilde otel servisi, muhteşem bir tekne turu ve öğle yemeği dahildir. Ek olarak soft içecekler dahil olacak denir. Soft içeceklerden kasıt; kola, fanta, sprite,su,çay,nescafe tüm tur boyunca limitsiz olarak tur fiyatına dahil olacaktır. Aileler genelde bu tip limitsiz tur tipini seçiyorlar. Hele bir de kalabalık aileler birlikte gittiğinde daha avantajlı oluyor. Dondurma ekstra olacaktır.

 

Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu

Yukarıdaki tur tipinden farklıdır ancak tur içeriği aynıdır. Otel servisi ile güzel bir tur, öğle yemeği, kola, fanta,sprite, su, çay, nescafe yanında bu sefer bira ve şarap da limitsiz olarak tur fiyatına dahildir. İşte tamda bu sebeple en çok rağbet gören Marmaris Tekne Turu kategorisidir. Kalabalık aileler ve kalabalık arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği tekne turu tipidir. Dondurma ekstra olacaktır.

Hangi Marmaris Tekne Turları tipi olursa olsun, tur programı kesinlikle aynıdır. Sadece içecek tiplerine göre kategorize edilmektedir. Bu yazı aslında sizlere hangi tekne turu istediğinizi ve içinde neler olmasını istediğinizi söylemeniz açısında çok faydalı olacağını düşünüyoruz. İnsanların tatile çıkma planı ve hayalleri kurduğunda para biriktirmesinin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Harcarken istediği şeyin tam karşılığını alması gerektiğinin farkındayız.

 

Marmaris Özel Tekne Kiralama

Bu çok ayrı kategoride olan tur çeşididir. Diğerlerinden farklıdır. Kapasiteleri genelde 10 ve ya 12 kişiliktir. Sadece kiralayan aileye hizmet etmektedir.Tur programı esneklik kazanabilir. Genel olarak 4 ve ya 5 koyda mola verilecek diye genel bir programa sahiptir. Kiralayan aile eğer 5 koy yerine bir kaç koyda durmak istediklerini ve ya plandaki koyların birinde daha fazla kalmak isterlerse tekne o koyda daha fazla kalır. Günübirlik tur olarak hizmet vermektedirler. Genel programa göre sabah 10:00da kalkar ve öğleden sonra 17:00de tekrar limana, sabah kalktığı noktaya geri gelir. Öğle yemeği dahildir ancak gün boyu tüm içecekler ekstra olacaktır. Duruma göre ( bizim sitemizdeki özel tekne turunda dahildir ) otel servisi dahildir.

 

Marmaris Mavi Tur

Marmaris Mavi Tur apayrı seviyedeki bir turdur. Diğer tekne turlarından çok farklıdır ama en özel olanıdır. Marmaris Mavi Turda tekneler gulet teknelerdir. Kamaralı yüzen otellerdir. Otel odası gibi her kamara farklı bir aileye kiralanabildiği gibi tek bir aile tekneyi sadece kendileri içinde kiralayabilir. 4 kamara ile 12 kamara arasında tekneye göre değişmektedir. Bu tekneler haftalık kiralanmaktadır. Sadece Marmaris çıkışlı mavi tur olarak değil, Bodrum çıkışlı mavi tur ve ya Göcek çıkışlı mavi tur olarak da düşünebilirsiniz. Mavi turlarda yemek vs gibi çok çeşitli varyasyonlar bulunduğundan ücrette değişkenlik gösterecektir.

Saydığımız tekne turu tipleri için merak ettiğiniz ve sormak istedikleriniz olursa bize ulaşmaktan çekinmeyin. Telefon numaramız: 0 533 621 78 37.

Her zaman dediğimiz gibi; her gezi bir keşif, her keşif başka bir heyecandır. Keşfetmekten asla vazgeçmeyin.

Şimdiden Marmaris’e hoş geldiniz.

İyi tatiller dileriz.

 

 

Marmaris Tekne Turu için tıklayınız.

Marmaris Mavi Tur için tıklayınız.

Bodrum Mavi Tur İçin tıklayınız.

Göcek Mavi Tur için tıklayınız.

 

Tüm Tekne Tipleri için resimler

 

Call Now ButtonCall Now!